Проєкти рішень сесій VIII скликання

7 сесія

Проєкт рішення про розгляд заяви гр. Малюги Є.В. Проєкт рішення про внесення змін до пункту 25 рішення четвертої сесії Фурсівської сільської ради від 28.01.2021 року № 107/04-VIII «Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність» Проєкт рішення про внесення змін до пункту 22 рішення четвертої сесії Фурсівської сільської ради від 28.01.2021 року № 107/04-VIII «Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність» Проєкт рішення про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність Проєкт рішення про надання дозволу на розробку документації із землеустрою Проєкт рішення про проведення нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації  основних, підсобних, допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  в адміністративних межах Фурсівської сільської ради Проєкт рішення про проведення нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації  основних, підсобних, допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  в адміністративних межах Фурсівської сільської ради Проєкт рішення про проведення нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації  основних, підсобних, допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  в адміністративних межах Фурсівської сільської ради Проєкт рішення про передачу акціонерному товариству  «Оператор газорозподільної системи «Київоблгаз» в оренду земельної ділянки  для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту Проєкт ршення про передачу гр. Морозовій Людмилі Петрівні в оренду земельної ділянки  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі Проєкт рішення про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту та укладання особистого строкового сервітуту з гр. Кубенком М.Б. Проєкт рішення про укладення попереднього договору на  користування земельною ділянкою з гр. Рибитвою О.В. Проєкт рішення про укладення попереднього договору на  користування земельною ділянкою з ФГ «Ященко А.М.» Проєкт рішення про укладення попереднього договору на  користування земельною ділянкою з ФГ «Ященко А.М.» Проєкт рішення про укладення попереднього договору на  користування земельною ділянкою з ФОП Саєнком О.П. Проєктроішення про укладення попереднього договору на  користування земельною ділянкою з гр. Яцуном О.М. Проєкт рішення про розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Проєкт рішення про розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Проєкт рішення про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Яценко І.Ю. Проєкт рішення про надання погодження на укладення попереднього договору про користування земельною ділянкою з ТОВ «Фасад»

15:32:21 16.04.2021