Відкриття 26 Всеукраїнської велогонки до Дня Великої Перемоги.

Дата: 06.05.2021 14:35

Відкриття 26-ї Всеукраїнської велогонки
до Дня Великої Перемоги

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.
Відповідно до Єдиного календарного плану обласних, фізкультурно-оздоровчих, спортивно-масових заходів Всеукраїнських змагань на 2021 рік 6 травня 2021 року у селі Пищики Фурсівської громади відбувся старт відкритого Кубку України у багатоденній гонці з велосипедного спорту на шоссе (чоловіки, жінки), всеукраїнських змагань (юнаки, дівчата), 26-ї велогонки до Дня Великої Перемоги.
Понад 200 спортсменів всіх вікових категорій стали учасниками змагання на особисту першість та вирушили автошляхами на велосипедах для групових старів.
З вітальним словом до спортсменів звернулась директор Центру культури, дозвілля та спорту Фурсівської громади Юлія Атаманенко, яка побажала учасникам великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України.