Велопробіг «ВелоБеЦик – 2020»

Дата: 27.07.2020 12:21

В  суботу  25  липня  2020  року  в місті  Біла  Церква  відбувся  традиційний велопробіг  "ВелоБеЦик-2020".  Колона  велосипедистів  традиційно  розпочала рухатися  від  ТЦ  "Епіцентр"  до  Національного  дендрологічного  парку  "Олександрія",  а  фінішувала  на  землях  Фурсівської  громади  в  мікрорайоні    Гайок,  де  біля  стадіону  пройшло  урочисте  закриття  цього  чудового  заходу.  Білоцерківський  велопатруль  Національної  поліції  забезпечував  безпеку руху велосипедистів.

Цей  захід  проводився  уже  втретє,  а  організатором  велопробігу  виступає молодіжна  громадська  організація  "Об’єднання  регіонального  розвитку".  Партнерами  цього  разу  стали  ТЦ  "Епіцентр",  "Кока-Кола  Беверіджиз  Україна Лімітед"  та  голова  правління  "Інституту  української  політики"  Олексій  Усачов.  До  організації  цього  свята  аматорів  велосипедів  долучилися  Федерації  велосипедного  спорту  Київщини  та  міста  Біла  Церква,  невтомний  Дмитро  Чмирук,  Народний  депутат  VIII скликання  Хвича  Мепарішвілі,  громадський  активіст  Ігор  Коча  та  депутат  Фурсівської  сільської  ради  Геннадій  Прищепчук.

Зазначимо,  що  вікових,  статевих,  професійних  та  інших  обмежень  не  було.  Тому  в  одній  колоні  рухалися  ветерани  і  зовсім  юні,  учасники  міжнародних  та  Всеукраїнських  змагань  і  аматори  початківці,  вихованці  велошколи  «Промінь»  і  ті  хто  сідає  на  двоколісного  друга  для  свого  задоволення,  і  навіть  цілі  родини.  Здорова  родина – здорова  Країна.

Незважаючи  на  дощ,  який  таки  скорегував  вельми  цікаву  програму  заходу,  біля  стадіону  зібралося  чимало  небайдужих  до  фізичної  культури  і  спорту  мешканців  мікрорайону,  зустрічаючих  колону  велопробігу,  яка  складалася  з  велосипедистів  Білої  Церкви,  Білоцерківського  району  та  Фурсівської  ОТГ,  зокрема   Владислава  і  Артема  Посідо,  Анатолія  Артамонова, активної  учасниці  всіх  фізкультурно-спортивних  заходів  Ганни  Морської  з  донечкою.  Всі  учасники  отримали  масу  яскравих  позитивних  емоцій,  заряд  бадьорості  та  пам’ятні  цінні  подарунки.