Літній Чемпіонат України та Кубок Київської області з велоспорту на шосе

Дата: 24.07.2020 12:07

На  виконання  Єдиного  плану  спортивних  заходів  на  2020  рік  та  згідно Регламентів  про  проведення,  на  автошляхах  Білоцерківського  та  Сквирського  районів,  федераціями  велоспорту  України  та  Київщини,  з  16  по  19  липня  2020  року,  проводилися  командний  Чемпіонат  України  та  ІІІ  етап  відкритого  літнього  Кубку  Київської  області  з  велоспорту  на  шосе.

17  липня  2020  року  на  теренах  нашої  громади, а  саме  вулицями  Грушевського  та  Горіховою  с. Фурси,  згідно  програми  Кубку  Київської  області,  проходила  групова  гонка  з  проміжними  фінішами  на  кожному  парному  крузі,  а  також  гонка  з  вибуттям.  В  змаганнях  серед  юнаків  та  дівчат,  очолюваних  головним  суддею   Дмитром  Чмируком,  головою федерації  велоспорту  Київщини,  взяли  участь  137 спортсменів  (юнацька  та  молодша  юнацька  вікові групи)  Київської,   Вінницької  та  Житомирської  областей.  Серед  них  були  і  юні  представники  нашої  громади  Анатолій  Артамонов  (с. Матюші)  та  Владислав  і  Артем  Посідо  (с. Пищики),  вихованці  Заслуженого  Майстра  Спорту  Володимира  Дюді (с. Фурси)  вело школи  «Промінь»  м. Біла  Церква.

18  липня  2020  року  в  с. Пищики  в  рамках  Чемпіонату  України  проходили  групова  гонка  на  50  км,  критеріум  10  км  на  час,  командна  скретч  гонка  30  км  та  індивідуальна  гонка  за  набраними  балами.  В  змаганнях  приймали  участь   263 спортсмени  (чоловіки,  жінки,  юніори,  юніорки)  представники  збірних  команд  всіх  областей  України,  серед  яких  член  збірних  команд  України  та  Київської  області,  Майстер  Спорту  України  Богдан  Мусієнко  (с. Фурси),  який  посів  п’яте  місце  в  командній  гонці.

Закликаємо  всіх  до  активного  заняття  фізичною  культурою   та  спортом,  а  нашим  хлопцям  бажаємо  вдосконалювати  майстерність  і  подальших  вдалих  виступів.