Першість з волейболу пляжного 2020р.

Дата: 13.07.2020 11:19

У  суботу  11  липня  2020  року,  чудового  літнього  дня,  в  селі  Трушки,  на  піщаному  волейбольному  майданчику, біля  річки,  відбулася   відкрита  Першість  Фурсівської  сільської  ради  з  волейболу пляжного  серед  чоловіків   та  жінок.  Цей  захід  проходив  відповідно  до  затвердженого  Положення  та  до постанов Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), рішення позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно — екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29 травня 2020 року (протокол № 17),  наказу  Управління  фізичної  культури  і спорту  Київської  обласної  державної  адміністрації  № 96  від  29.05.2020  року, з метою захисту учасників фізкультурно – оздоровчих та спортивних заходів від інфекційних хвороб.  Згідно  цього  з  01.06. 2020  року  було  дозволено  на  період  карантину  проведення   спортивних   заходів  без  глядачів  з  кількістю  учасників  не  більше ніж 50 осіб, за умови забезпечення  протиепідемічних заходів на період карантину.   Усім учасникам   змагань  проводився  температурний  скринінг,  під  час  якого,  осіб  температура  тіла  яких  становила  понад 37,2 градуси С або ознаки респіраторних захворювань, виявлено  не  було.  Біля  місця  проведення  заходу  було  організовано  місце  для  обробки  рук  спиртовмісними  антисептиками  з  концентрацією активно  діючої  речовини  понад  60%  для  ізопропілових  спиртів  та  понад 70%  для  етилових  спиртів.

На  майданчику  зібралися  аматори  волейболу  пляжного,  які  скучили  за  змаганнями  з  цього  вельми  видовищного,  цікавого,  літнього  виду  спорту.  Після  традиційного  виконання  Державного  Гімну  України,  начальник  відділу  спорту  Олександр  Ніколаєнко  привітав  учасників,  оголосив  турнір  відкритим,  та  передав  та  головному  судді  змагань  Віктору  Троценку,  який  привітав  учасників  та  оголосив  регламент  та  особливості  проведення  турніру.

Після  жеребкування  на  поле  вийшли  волейбольні  команди  чоловіків  та  жінок,  які  по  черзі,  незважаючи  на  літню  спеку,  повели  яскраву,  емоційну,  видовищну  боротьбу  за  нагороди,  демонструвавши  цікаві  довгі  розіграші  та  комбінації.  На  майданчик  виходили  як  ветерани  так  і  молоді  гравці,  які  переймали  у  старших  неабиякий  досвід,  та  заряджали  їх  своєю  енергією.  Ніхто  не  хотів  поступатись,  на  майданчику  точилася  рівна  боротьба,  в  багатьох  зустрічах  переможець  визначався  в  третій  додатковій  партії.  Цікаво,  що  в  змаганнях  серед  жінок  всі  призові  місця  зайняли  команди  з  Фурсів,  а  у  чоловіків  з  Трушок, які  були  неодноразовими  переможцями  Білоцерківського  району  з  класичного  волейболу.  В  результаті,  підтвердивши  свій  клас,  перше  місце  серед  жінок  виборола  досвідчена  команда  «Фурсяночка»   (Євгенія  Зінченко та  Юлія  Римар,  учасники  Чемпіонату України),  в  рівній  боротьбі  вирвавши  перемогу  в  фінальній  зустрічі  у  команди  «Іскра»  (Ганна  Морськая  та  Ольга  Старовійт),  яка  посіла  друге  місце.  На  третьому  опинилася  команда  «Вівсяночки»  (Анастасія  Нікуліна  та  Софія  Дубова).    Серед  чоловіків  першою  була  команда  «Стріла»  (Сергій  Луценко  та  Артем  Дзюман).  Другою  стала  сімейна  команда  «Вітязі»  (Юрій  Атамашко  та  Євген  Атамашко).  Третьою  виявилася  команда  «Трушки-ІІ»  (Віталій  Сухан  та  Олександр  Ковтун).  Кращими  гравцями  турніру  визнані  Юлія  Римар  та  Сергій  Луценко.  Приз  «Глядацькі  симпатії»  отримали  Ганна  Морськая  та  Віталій  Кріт.  Всі  переможці,  призери  та  кращі  гравці  отримали  відповідні  кубки,  дипломи  та  медалі.

Дякуємо  адміністрації  та  депутатському  корпусу  Фурсівської  сільської  ради,  які  виділили  кошти  для  нагородження  переможців.  Окрема  подяка  депутату  Фурсівської  сільської  ради  Геннадію  Прищепчуку,  який  надав  необхідний  інвентар  для  проведення  змагань  на  належному  рівні.

Щира  подяка  всім  учасникам  та  організаторам:  працівникам  Фурсівського  ЖКГ,  які  допомогли  привести  майданчик  в  належний  стан; Мирославі  Вдовиці,  яка  організувала  тренування  дівчат  і  приймала  безпосередню  участь  у  змаганнях  разом  з  Ольгою  Саєнко  в  складі  команди  «Хімік»;  героїчній  сонце витривалій  суддівській  бригаді -  Віктору  Троценку    та  Сергію  Чіжову.

Бажаємо  всім  здоров’я  та  гарного  змістовного  активного  літнього  відпочинку!