УВАГА! Конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 01.07.2020 16:35

УВАГА КОНКУРС!

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», розпорядження сільського голови від 01.07.2020 року №111/01-08 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад виконавчого апарату сільської ради», Фурсівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад:

1. У відділ організації надання адміністративних послуг, який знаходиться за адресою: с. Фурси вул. Я.Мудрого, 1а:

1.1. начальника відділу (1 штатна одиниця);

1.2. державного реєстратора (1 штатна одиниця;

1.3. адміністратора (3 штатних одиниці).

2. У службу у справах дітей та сімї, яка знаходиться за адресою: с. Фурси вул. Я. Мудрого, 48, адмінприміщення Фурсівської сільської ради:

2.1. начальника служби (1 штатна одиниця).

3. Встановити наступні вимоги до кандидатів на посади:

3.1. на посаду начальника відділу організації надання адміністративних послуг:

- громадянство України;

- повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- стаж роботи за фахом на державній службі чи службі в органах місцевого самоврядування на керівних посадах не менше трьох років або стаж роботи на керівних посадах в інших сферах управління не менше пяти років;

- досконале знання комп’ютера і володіння ним.

3.2. на посаду державного реєстратора відділу організації надання адміністративних послуг:

- громадянство України;

- повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, за спеціальністю правознавство;

- стаж роботи за фахом на державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста - не менше одного року або стаж роботи в інших сферах управління - не менше трьох років;

- досконале володіння державною мовою;

- досконале знання комп’ютера і володіння ним;

- спеціальні вимоги: напрямок підготовки юридичного спрямування.

3.3. на посаду адміністратора відділу організації надання адміністративних послуг:

- громадянство України;

- повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- стаж служби в органах місцевого самоврядування та державної служби - не менше одного року або стаж роботи в інших сферах управління - не менше трьох років.

- досконале знання комп’ютера і володіння ним.

3.4. на посаду начальника служби у справах дітей та сімї:

- громадянство України;

- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та на державній службі не менше пяти років, або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше чотирьох років;

- досконале знання комп’ютера і володіння ним.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсі

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію військового квитка (для військовозобовязаних)
  • копію документа про вищу освіту;
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи;
  • 2 фотографії 3×4;
  • заповнену особову картку встановленого зразка;
  • ксерокопію трудової книжки;
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.
  • Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Заяви про участь у конкурсі та відповідні документи від кандидатів приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування оголошення (з 01.07.2020 року по 31.07.2020 року) за адресою: с. Фурси вул. Я. Мудрого, 48, Фурсівська сільська рада, щоденно, з понеділка по четвер з 8-00 год. до 17-00 год., у п’ятницю з 8-00 год. до 16-00 год., субота, неділя – вихідні дні.

Довідки за телефоном: 33-84-44.

Голова конкурсної комісії                  (підпис)                    К.М. Кравцова