Великий турнір маленького футболу

Дата: 22.06.2020 12:43

У  суботу  20  червня  2020  року,  чудового  літнього  дня,  в  селі  Трушки,  на  футбольному  майданчику  зі  штучним  покриттям,  відбувся   відкритий  турнір  Фурсівської  сільської  ради  з  футболу  на  призи  футбольного  клубу  «ІНТЕР»  Фурси.  Це  довгоочікуване  футбольне  свято  проходило  відповідно  до  затвердженного  Положення  та  до постанов Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами) від 11 березня 2020 року № 211, «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» від 20 травня 2020 року №392, Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 26.05.2020 № 28 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в деяких закладах фізичної культури та спорту на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», рішення позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно — екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29 травня 2020 року (протокол № 17),  наказу  Управління  фізичної  культури  і спорту  Київської  обласної  державної  адміністрації  № 96  від  29.05.2020  року, з метою захисту учасників фізкультурно – оздоровчих та спортивних заходів від інфекційних хвороб.  Згідно  цього  з  01.06. 2020  року  було  дозволено  на  період  карантину  проведення   спортивних   заходів  без  глядачів  з  кількістю  учасників  не  більше ніж 50 осіб, за умови забезпечення  протиепідемічних заходів на період карантину.   Усім відвідувачам  проводився  температурний  скринінг  при  вході до  місця  заходу,  при  проведенні  температурного  скринінгу,  осіб  температура  тіла  яких  становила  понад 37,2 градуси С або ознаки респіраторних захворювань, виявлено  не  було.  На  вході  до  місця  проведення  заходу  було  організовано  місце  для  обробки  рук  спиртовмісними  антисептиками  з  концентрацією активно  діючої  речовини  понад  60%  для  ізопропілових  спиртів  та  понад 70%  для  етилових  спиртів.

Цей  турнір  став  можливий  за  сприянням  Генерального  спонсора  ФК  «ІНТЕР»  Фурси  та  нашого  турніру,  ТОВ  «Міськбуд» міста  Біла  Церква,  керівник  якого,  Олександр  Ткаленко  виділив  відповідні  кошти  на  придбання  чудових  призів  та  подарунків  для  футболістів.  До  організації  турніру  долучилася  і  Білоцерківська  районна  федерація  футболу  на  чолі  з  її  головою,  депутатом  Фурсівської  сільської  ради  Геннадієм  Прищепчуком.  Для  висвітлення  цієї  значної  події  в  спортивному  житті  нашої  громади  був  залучений  оператор  інформаційного  порталу  «Слухи»  Сергій  Таран.  Також  був  присутній  депутат  Фурсівської  сільської  ради  Олександр  Кардашов.

Після  традиційного  виконання  Державного  Гімну  України,  начальник  відділу  спорту  Олександр  Ніколаєнко  привітав  учасників,  оголосив  турнір  відкритим,  та  передав  слово  Олександру  Ткаленку,  Геннадію  Прищепчуку,  та  головному  судді  змагань,  ветерану  спортивного,  та  зокрема  футбольного  руху  Київщини,  члену  виконкому  районної  федерації  футболу  та  Київського  відділення  НОК  України,  Віктору  Троценку.  Вони  привітали  учасників    нагадали  про  славну  історію  ФК  «ІНТЕР»  Фурси  та  закликали  молодь  її   продовжувати.  Так  футболісти  Інтера  займали  призові  місця,  ставали  володарями  Кубка  та  фіналістами  Суперкубка  Київської  області.  Вихованці  клубу  продовжували  спортивну  кар’єру в  клубах  прем’єр ліги  «Динамо»,  «Металіст» та  «Борисфен».

Після  жеребкування  на  поле  вийшли  футбольні  команди  та  повели  яскраву,  емоційну,  видовищну  боротьбу  за  нагороди.  На  полі  були  як  ветерани  так  і  молоді  гравці,  які  переймали  у  старших  неабиякий  досвід,  та  заряджали  їх  своєю  енергією.  В  результаті,  підтвердивши  свій  клас,  перше  місце  виборола  команда  «Інтер»  Фурси,  в  рівній  боротьбі  вирвавши  перемогу  в  фінальній  зустрічі  у  команди  «Метеор»  Трушки,  яка  посіла  друге  місце.  На  третьому  опинилася  команда  «ФК»  Трушки,  четвертою  закінчила  турнір  команда  «Зоря»  Матюші.  Кращим  воротарем  визнаний  Станіслав  Василенко,  кращим  захисником  Єгор  Медвідь,  кращим  нападником  Олександр  Пашінський.  Окремі  відзнаки  «Симпатії ФК Інтер»  отримали  Назар  Яковлев  та  Микола  Кругловецький.  Всі  учасники  та  переможці  отримали  відповідні  кубки,  грамоти,  медалі  та  ціні  подарунки,  які  їм  вручав  ветеран  та  очільник  ФК  «ІНТЕР»,  депутат  Фурсівської  сільської  ради  Мартін  Погосян.

Щира  подяка  всім  учасникам  та  організаторам: Сергію  Чижову,  а  особливо  Олександру  Ткаленку,  цій  чудовій  людині,  який  в  цей  непростий  час  зостається  небайдужим  до  спортивної  спільноти  і  допомагає  підтримувати  нашій  молоді  спортивні  кондиції  та  вести  здоровий  спосіб  життя,  так  необхідний  в  боротьбі  з  коронавірусом.

Відділ  спорту