День захисту дітей 2020

Дата: 11.06.2020 12:10

Як  завжди  першого  літнього  дня,  01  червня,  вся  світова  спільнота  відзначала  Міжнародний  День  захисту  дітей.  До  цієї  важливої  світової  події  долучилася  і  наша  Фурсівська  об’єднана  територіальна  громада.  Цього  року, в  умовах  карантину  та  відповідними  обмеженнями  задля  запобігання  поширенню  на  території  України  гострої  респіраторної  хвороби  COVID-19,  спричиненої  коронавірусом  SARS-CoV-2,  відзначення  Міжнародного  Дня  захисту  дітей,  як  і  низки  інших  знаменних  дат  і  свят,  проходило  в  режимі  онлайн.  Так,  життя  вносить  свої  корективи,  але  це  не  привід  сумувати  та  залишати  наших  чудових  дітлахів  без  уваги  та  цікавих  заходів,  подарунків  та  смаколиків.

З  29  травня  2020  року  до  03  червня  2020  року  гуманітарний  відділ  та відділ  спорту  Фурсівської  сільської  ради  проводили  велике  розмаїття  різних конкурсів  і  заходів  онлайн.  Це  роботи  з  паперу,  пластиліну,  оригамі,  вироби декоративно-прикладного  мистецтва  (вишивка,  лялька-мотанка,  плетіння  гачком),  конкурс  дитячого  малюнка  -  «Щасливе  дитинство»,  конкурси  читців,   хореографії,  вокалу,  огляд-конкурс  «Спортивні  таланти».

Згідно  затвердженого  Регламенту  проведення  онлайн  огляду-конкурсу Фурсівської  сільської  ради  «Спортивні  таланти»  до  Дня  захисту  дітей,  діти  за  допомогою  батьків  робили  фото  або  відео  своїх  спортивних  талантів,  та  висилали  за  допомогою  новітніх  технологій  до  компетентного  журі,  яке  неупереджено  та  об’єктивно  оцінювало  всі  матеріали.  Робити  було  це  досить  важко,  бо  всі  наші  діти  дуже  талановиті.  Дівчатка  переважно  демонстрували  гімнастичні  таланти,  а  хлопці  футбольні  та  баскетбольні.  Після  підрахування  підсумків  Перше  місце  поділили  Єва  Іщенко  та  Назар  Шерстюк.  Єва займається  художньою  гімнастикою  у  ДЮСШ  №2  «ЮНІСТЬ»  м. Біла  Церква,  приймала  участь  у   всеукраїнських, обласних,  міських  турнірах  та  чемпіонатах.  В  її  активі  33  медалі  та  9  кубків. У  2018  році  здобула  ІІ  місце  серед   дівчат  2010  р.н.  на  міжнародному  турнірі  «Tavaszi  Kupa  2018»  у  місті  Будапешт  (Угорщина).  У  2016 -  2019  роках  на підсумкових  змаганнях  ДЮСШ  «Юність»   нагороджувалась   Кубком   за найвищий  результат   серед  дівчат  2010  р.н.. Назар,  разом  зі  своїм  братом  Романом  тренується  і  виступає  за  баскетбольну  школу  «Літаючі  білки»  м. Біла  Церква.  Друге  місце  посіли  Анастасія  Коваленко  та  Тетяна  Осадчук,  на  Третьому  Поліна  Оглашевич  та  Поліна  Труш.  Приз  «Глядацькі  симпатії»  отримали  Соломія  Болобан  та  Роман  Шерстюк.  Окрема  відзнака  «Наймолодший  талант»  -  Остап  Оглашевич  (1 рік 7 місяців).

Сподіваємося,  що  всі  переможці,  призери  та  учасники,  найближчим  часом  отримають  відповідні  нагороди  та  подарунки,  придбані  завдяки  депутатському  корпусу  та  адміністрації  Фурсівської  сільської  ради,  а  особливо  депутату  Фурсівської  сільської  ради  Максиму  Нагорному,  який  традиційно  виділив  на  це  власні  кошти.

Щиро  дякуємо  всім  учасникам!  Разом  ми  все  здолаємо!  Бажаємо  всім здоров'я  та  весело  і  змістовно  провести  канікули!