ОГОЛОШЕННЯ! УВАГА КОНКУРС!

Дата: 15.05.2020 13:29

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», розпорядження сільського голови від 17.02.2020 року №30/01-08 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад виконавчого апарату сільської ради», Фурсівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей та сім’ї виконавчого апарату сільської ради.

Вимоги до кандидатів на посаду:

- повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та(або) на державній службі не менше 5-ти років, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3-х років;

- вільне володіння державною мовою;

- вміння роботи на персональному комп’ютері;

Заяви про участь у конкурсі та відповідні документи від кандидатів приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування оголошення (до 15.06.2020 року включно) за адресою: с. Фурси вул. Я. Мудрого, 48, Фурсівська сільська рада, щоденно з понеділка по четвер з 8-00 год. до 17-00 год., у п’ятницю з 8-00 год. до 16-00 год., субота, неділя – вихідні дні. Довідки за телефоном: 33-84-44.

Голова конкурсної комісії                                                  К.М. Кравцова