Карате

Дата: 23.03.2020 12:03

Восени 2018 року в спортивному залі Фурсівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів розпочалися тренування з кіокушин-кан карате-до для хлопчиків та дівчаток, які проводить тренер-інструктор СК кіокушин-кан карате-до «Волот» Володимир Данилко. У 2019 році до занять з цього видовищного, цікавого виду спорту долучилися  Пищиківський ЗЗСО І-ІІ ступенів та КОНЗ Трушківський ЗЗСО І-ІІ ступенів. В програмі тренувань: базова техніка КІХОН, ката, куміте, освоєння основ тамішиварі та техніки володіння БО (довгий шест), тонфу, нунчакі. Кіокушин-кан карате-до найефективніший вид карате, який допомагає стати сильним і витривалим, навчитись захищати себе та своїх близьких, стати професійним спортсменом та приймати участь в національних та міжнародних змаганнях по карате.

На протязі року наші юнаки та дівчата брали участь у Чемпіонатах України та Всеукраїнських турнірах з Кіокушин-кан карате-до, які проводила Всеукраїнська федерація цього цікавого, видовищного виду спорту. Не раз Дарина Артамонова, Дарина Горбань та інші представники нашої громади ставали переможцями та призерами цих вельми представницьких змагань. Так на при кінці 2019 року  наші чудові юні спортсмени   прийняли участь у Міжнародному турнірі ІКО Мацушима кіокушинкайкан. Всі спортсмени провели дуже тяжкі поєдинки і проявили справжню волю до перемоги та бойовий дух.

З 06 по 09 лютого 2020 року відбулись збори Всеукраїнської федерації кіокушин-кан карате до під керівництвом президента федерації Бориса Гладкого (5 дан). На цих зборах були присутні спортсмени СК «Волот» з наших сіл: Фурси, Трушки, Пищики, які  під керівництвом тренера Володимира Данилка (1 дан), здобули це право своїми вдалими виступами в багатьох змаганнях на протязі року. Тренування пройшли в дружній обстановці. З ранку були пробіжки на свіжому повітрі у сосновому лісі, а денне та вечірнє тренування проводив сам президент федерації. На цих тренування розбирали всі нюанси прикладної та спортивної техніки карате. На вечірніх тренуваннях проводилися спаринги між різними спортсменами федерації. Також на цих тренуваннях старшими спортсменами відпрацьовувалися базові елементи володіння зброєю (довгий шест « Бо», саі, тонфу).

На третій день зборів була проведена атестація на чергові степені спортсменів федерації. На протязі шести годинного екзамену бійця продемонстрували філігранне виконання  техніки карате, а також показали високий бойовий дух та жагу до перемоги. Чим довели достойність отримання чергової степені карате. Особливо були відзначені президентом федерації Борисом Гладким всі спортсмени СК «Волот», та зокрема Дарина Артамонова, за високий рівень підготовки та глибоке знання техніки карате.

Вітаємо наших спортсменів та їхнього тренера, та бажаємо подальших успіхів!