Привітання до 8 березня

Дата: 08.03.2020 09:42

Дорогі жінки Фурсівської об'єднаної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Ви наповнюєте цей світ своєю красою і життєвою енергією, створюєте атмосферу затишку і гармонії. Теплотою своєї душі, ніжністю серця, щирістю почуттів Ви допомагаєте нам, чоловікам, долати труднощі сьогодення.

Проявляючи справжній професіоналізм, високу відповідальність та старанність, жінки нашої громади  невтомно працюють в усіх сферах життєдіяльності. Дорогі матері, сестри, дружини, доньки, подруги, колеги, ваша небайдужість до долі України, майбутнього наших дітей є запорукою успіхів рідного краю і держави. Світ стає добрішим, ніжнішим, і більш духовним, коли щасливо усміхаються жіночі очі.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, радості, родинного затишку і благополуччя. Зичу, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було тепло і затишно. Нехай надійною опорою для вас буде родина, яка немов весняне деревце, квітує і проростає новими пагінцями. Міцного здоров’я вам та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині роду людського, найкоштовніше багатство України.

З повагою, сільський голова Фурсівської ОТГ Микола Іванович Фурсенко.