Футнет в Фурсах

Дата: 01.03.2020 20:15

У  п’ятницю,  28  лютого  2020  року,  на  при кінці  зими,  чудового  сонячного  дня  (чомусь  завжди  коли  проводяться  спортивні  змагання),  відбувся  чемпіонат  Фурсівської  сільської  ради  з  футнету.  Цей  цікавий  захід  проходив  на  базі  Фурсівського  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів.

Учасники  спортивних  перегонів  вишикувалися  в  спортивному  залі.  Керуючий  парадом,  вчитель  фізичної  культури  Віктор  Троценко,  доповів  про  готовність  до  початку.  За  традицією  всі  присутні  заспівали  Державний  Гімн  України.

На  це  свято  завітав  депутат  Фурсіської  сільської  ради  Мартін  Погосян,  який  завжди  опікується  спортсменами.  Прибув  він  не  з  пустими  руками. Після  привітань  та  побажань,  він  вручив  юним  спортсменам  Фурсівського  закладу  м’ячики  та  футбольну  форму,  яку  люб’язно  передав  голова  Білоцерківської  районної  федерації  футболу,  депутат  Фурсівської  сільської  ради  Геннадій  Прищепчук.

Футнет  це  цікавий,  досить  новий  вид  спорту,  який  поєднує  футбол  та  теніс.  Змагання  проводяться  в  форматах  1х1,  2х2  та  3х3.  Після  жеребкування  розпочалася  яскрава,  видовищна  боротьба  за  нагороди,  яка  проходила  в  двох  підгрупах  і  завершувалася  стиковими  зустрічами,  які  і  визначали  переможців.

Після  завершення  турніру  і  підведення  підсумків  були  оголошенні  результати.  Першим  серед  «синглів»  став  Олександр  Пашінський,  другим  Ігор  Вітязь,  третім  Руслан  Шутенко.  Серед  «двійок»  золото  у  Олександра  Бомка  та  Олександра  Пашінського,  срібло  у  Олексія  Кагановського  та  Олександра  Зарудного,  бронза  у  Руслана  Шутенка  та  Ігоря  Вітязя.  В  змаганнях  серед  «трійок»  перемогу  святкували  Богдан  Ординський,  Олександр  Пашінський  та  Олександр  Бомко,  на  другому  місці  Ігор  Яремко,  Ігор  Вітязь,  та  Руслан  Шутенко,  на  третьому Євген  Кузьменюк,  Дмитро  Дєткін  та  Руслан Харченко.

Кращим  гравцем  був  обраний  Олександр  Пашінський,  приз  «Глядацькі  симпатії»  отримав  Богдан  Ординський,  в  подарунок  вони  одержали  футбольні  м’ячі  завдяки  Геннадію  Прищепчуку.  В  загальному  заліку  кубок  за  перше  місце  виборола  команда  Фурсівського  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів,  кубок  за  друге  місце  отримала  команда  КОНЗ  Трушківський  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів,  кубок  за  третє  місце  у  команди  Матюшівської  філії  КОНЗ  Трушківський  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів.  Також  всі  переможці  та  призери  отримали  відповідні  дипломи,  грамоти  та  медалі,  придбані  за  кошти  Фурсівської  сільської  ради.

Дякуємо  всім  вчителям  фізичної  культури,  які  підготували  команди,  особливо  Тетяні  Єжовій,  гостинній  хазяйці  спортивного  залу,  де  проходили  змагання.

Також  велика  подяка  усьому  колективу  та  адміністрації  закладу,  особливо  директору  Михайлу  Шевченку,  який  попіклувався  про  те,  щоб  наші  чудові  юні  спортсмени  змогли  відновити  сили  смачними  пиріжками  та  чаєм,  які  майстерно  виготовили  вправні  працівники  шкільної  їдальні  на  чолі  з  депутатом  Фурсівської  сільської  ради  Тетяною  Яременко.