Фестиваль з шахів та шашок «Ветеранам завжди вдячні»

Дата: 24.02.2020 13:31

Чудового  сонячного  дня  22  лютого  2020  року  в  селі  Трушки  на  базі КОНЗ  Трушківський  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів  проходив  святковий  Фестиваль  Фурсівської  сільської  ради  з  шахів  та  шашок  «Ветеранам  завжди  вдячні».  Цей  захід  був  організований  та  проведений  відділом  спорту  згідно  календарного  плану  та  затвердженого  Положення.

В  гостинному  спортивному  залі  заради  цікавої гри та дружнього спілкування   зібралися  ветерани,  їх  діти  та  онуки,  чоловіки  та  жінки,  юнаки  та  дівчата,  аматори  шахів  та  шашок  нашої  громади.  Ветеран  спортивного  руху,  вчитель  фізичної культури  Віктор  Троценко  та  начальник  відділу  спорту  Олександр  Ніколаєнко,  привітали  ветеранів  та  всіх  присутніх  зі  святом.  До  привітань  долучилися  директор  закладу  Віра  Саєнко  та  випускниця  цього  закладу,  начальник  Білоцерківського  відділу  освіти,  Вікторія  Бабенко.

Після  реєстрації  та  жеребкування,  учасники  сіли  за  шахові  та  шашкові  дошки  та  повели  яскраву,  безкомпромісну  боротьбу  за  нагороди.  Приємно  зауважити,  що  за  шахову  «корону»  змагалися  як  сиві  ветерани,  так  і  малеча.  В  цьому  простежується  зв'язок  поколінь,  де  ветерани  діляться  неабияким  досвідом,  а  юність  заряджає  невгамовною  енергією. Після  підведення  підсумку  Перше  місце  з  шахів  серед  чоловіків  посів  Олександр  Лісогурський,  на  другому  Анатолій  Троценко,  третім  виявився  Микола  Титарчук.  В  турнірі  з  шашок  серед  чоловіків  перемогу  святкував  Анатолій  Добровольський,  на  другому  місці  Олександр  Трегуб,  на  третьому  Анатолій  Троценко.  У  змаганнях  з  шашок  серед  жінок  золото  здобула  Оксана  Коваль,  срібло  отримала  Ніна  Лазаренко,  бронза  у  Мирослави  Вдовики.  Серед  дівчат  в  шахах  кращою  була  Поліна  Власенко,  за  нею  Альона  Лук’яненко.  В  шашкових  перегонах  серед  дівчат  переможницею  стала  Поліна  Власенко,  друге  місце  у  Аріни  Фесенко,  третє  у  Дарини  Романенко.  У  шахах  серед  юнаків  кращим  став  Євген  Кузьменюк,  за  ним  Назар  Яковлев,  третю  сходинку  поділили  Ярослав  Романенко  та  Володимир  Дрозд.  Завершували  фестиваль  шашкові  баталії  серед  юнаків,  де  перше  місце  зайняв  Богдан  Зелінський,  друге  у  Олександра  Дудчика,  третє  у  Євгена  Кузьменюка.

Всі  переможці  та  призери  отримали  відповідні  кубки, дипломи  та  медалі,  інші  учасники  пам’ятні  медалі,  які  були  придбані  завдяки  депутатському  корпусу  та  адміністрації  Фурсівської  сільської  ради.  Також  протягом  фестивалю  всі  присутні  могли  відновити  сили  гарячим  чаєм,  наїдками  та  солодощами,  отримати  солодкі  подарунки,  які  були  придбані  завдяки  першорозряднику  з  шахів,  депутату  Фурсівської  сільської  ради,  Вадиму  Харуті.  За  що  йому  були  всі  щиро  вдячні.

Окрема  подяка  адміністрації    КОНЗ  Трушківський  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів  на  чолі  з  Вірою  Саєнко,  та  всьому  персоналу.

Відділ  спорту