ОГОЛОШЕННЯ! УВАГА КОНКУРС!

Дата: 18.02.2020 11:03

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», розпорядження сільського голови від 17.02.2020 року №30/01-08 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад виконавчого апарату сільської ради», Фурсівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад структурних підрозділів виконавчого апарату Фурсівської сільської ради:

1.1. начальника служби у справах дітей та сімї;

1.2. спеціаліста відділу фінансів.

2. Вимоги до кандидатів на посади:

2.1. на посаду начальника служби: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та на державній службі не менше 5-ти років, або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4-х років, вільне володіння державною мовою;

2.2. на посаду спеціаліста: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, стаж роботи в економічній галузі не менше 1 року, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на персональному комп’ютері.

Заяви про участь у конкурсі та відповідні документи від кандидатів приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування оголошення за адресою: с. Фурси вул. Я. Мудрого, 48, Фурсівська сільська рада, щоденно з понеділка по четвер з 8-00 год. до 17-00 год., у п’ятницю з 8-00 год. до 16-00 год., субота, неділя – вихідні дні. Довідки за телефоном: 33-84-44.

Голова конкурсної комісії                                                    К.М. Кравцова