Чемпіонат ДЮСШ «БОГАТИР» з боротьби вільної.

Дата: 10.02.2020 12:14

В  п’ятницю  07  лютого  2020  року  в  місті  Біла  Церква,  в  чудовому  спеціалізованому  залі  ДЮСШ  «Богатир»,  проходив  відкритий  Чемпіонат  з  боротьби  вільної  з  юнаків  та  дівчат.  Ці  змагання  проводилися  з  метою  популяризації  боротьби  вільної,  підвищення  спортивної  майстерності,  виявлення  борців  та укріплення  дружніх  зв’язків  між  спортсменами.

У  цьому  представницькому  заході  взяли  участь  біля  сотні  найкращих  юних  борців  зі  Шамраївки,  Фурсів,  Узина  та  всіх  спортивних  клубів  та  ДЮСШ  Білої  Церкви,  які  культивують  цей  вельми  цікавий  вид  боротьби.

Після  зважування  та  жеребкування,  борці  вишикувалися  перед  Державним  Прапором  України.  Після  виконання  Державного  Гімну  України та  привітань,  головний  суддя  Михайло  Чудінов  оголосив  про  початок  змагань.  На  килим  запрошувалися  юнаки  та  дівчата  2009-2008 та  2010-2011  років  народження  відповідних  восьми  вагових  категорій.

Наші  чудові,  талановиті  хлопці,  які  представляли  нашу  громаду  під  керівництвом    досвідченого  тренера  Олега  Петрова,  і  на  цей  раз  показали  гарний  результат,  продемонструвавши  все  своє  вміння  та  жагу  до  перемоги.  Так  в  категорії  23 кг  Євген  Войтенко  здобув  золоту  медаль,  срібло  у  Данила  Кваші  в  категорії  42 кг,  Микита  Кузьомко  в  категорії  38+  став  п’ятим,  непогану  боротьбу серед  дуже  сильних  суперників демонстрував  Денис  Олійник.

Дякуємо  всім  учасникам  та  організаторам  турніру,  бажаємо  нашим юним  борцям  та  їхньому  тренеру  нових  успішних  виступів  та  яскравих перемог.