Засідання Київської обласної федерації футболу

Дата: 28.01.2020 13:23

У п’ятницю, 17 січня 2020 року, відбулося урочисте засідання Київської обласної федерації футболу, під час якого було офіційно відкрито новий офіс головного футбольного органу Київщини.

До цієї знаменної події долучилася делегація нашої Фурсівської громади, представники футбольного клубу «Інтер» Богдан Щербатюк та Мартін Погосян, а також голова Білоцерківської районної федерації футболу Геннадій Прищепчук.

Під час засідання Президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко відзначив розвиток футболу на Київщині протягом останніх років, що призвело до успіхів на загальнонаціональному рівні. Як зазначив очільник УАФ, Київщина подарувала Україні чемпіона світу з футболу серед команд U-20 Кирила Дришлюка, тут виступає ковалівський «Колос», який ще донедавна був серед аматорських колективів, а вже зараз дає бій найкращим клубам УПЛ. Також представляють область відомі не лише в Україні, а й в Європі арбітри — Сергій Бойко та Микола Балакін.

«Футбол Київщини відіграє важливу роль у діяльності національної асоціації. І тому дуже приємно, що організація вперше в історії матиме свій Будинок футболу. Не сумніваюся, що тут у подальшому вируватиме життя й прийматимутися доленосні рішення для всього українського футболу. Приємно згадати, що минулий, 2019 рік став одним із найуспішніших в історії нашої країни — ми стали чемпіонами світу серед команд U-20, вийшли на чемпіонат Європи 2020 року. І це — результати роботи всієї системи українського футболу, у тому числі й Київщини. Кожен із вас доклав зусиль для того, аби мрії мільйонів уболівальників стали реальністю», — запевнив усіх присутніх у причетності до славетних миттєвостей Андрій Павелко.

Під час церемонії відкриття Будинку футболу Андрій Павелко нагородив «Відзнакою Української Асоціації Футболу» Геннадія Прищепчука — за багаторічний вагомий внесок у розвиток та популяризацію футболу на Київщині.

Привітати футбольну громаду Київщини з відкриттям Будинку футболу також прийшли головний тренер юнацької збірної команди U-17 Олександр Петраков (тренер чемпіонів світу U-20), тренер національної команди Олександр Шовковський, перші віце-президенти УАФ Олег Протасов та Вадим Костюченко, а також представник тренерського штабу молодіжної збірної Василь Кардаш.

Олександр Петраков подякував усім представникам Київської обласної федерації футболу за сприяння в підготовці юнацьких та молодіжних команд до світових чемпіонатів 2015-го та 2019 років, а також європейської першості 2018 року. Олександр Шовковський побажав Київщині виховувати талановитих футболістів, які б у майбутньому поповнили склад збірної України.

Віримо, що спільні зусилля дозволять виростити здорову, успішну

українську націю!

Відділ спорту.