Чемпіонат з настільного тенісу 2020

Дата: 27.01.2020 10:48

В  п’ятницю  24  січня  2020  року  розпочався  спортивний  рік  у  нашій  громаді.  КОНЗ  Трушківський  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів,  в  спортзалі  якого  розташувалися  тенісні  столи,  приймав  Чемпіонат  Фурсівської  сільської  ради  з   настільного  тенісу.  Начальник  відділу  спорту  Олександр  Ніколаєнко   та   вчитель  фізичної  культури  КОНЗ   Трушківський   ЗЗСО   І-ІІІ  ступенів  Віктор  Троценко,   привітали  учасників  змагань  і  побажали  їм  наснаги  та  успіхів  в боротьбі  за  нагороди.

Після  виконання  Державного Гімну  України,  головний  суддя  Олександр  Ніколаєнко,  об’явив  початок  змагань  після  чого  розпочалася  цікава,  напружена  боротьба,  в  якій  наші  чудові  юнаки  та  дівчата  демонстрували  свою  майстерність,  набуту  під  час  наполегливих  тренувань  та  змаганнях  у  своїх  ЗЗСО.  Згідно  Положення  змагання  проходили  в  особистих  розрядах серед  юнаків  та дівчат,  парах  серед  юнаків  та  міксі,  у  двох  вікових  категоріях:  2002-2004  та  2005-2008  років  народження.

В  результаті  тривалих  перегонів,  у  відповідних  вікових  категоріях,  серед  юнаків  перемогу  вибороли  Ігор  Вітязь  та  Олександр  Гашко. На  другому  місці  Руслан  Шутенко  та  Дмитро  Данилів.  Третє  місце  опанували  Максим  Ремезовський  та  Олександр  Литвиненко. Серед  дівчат  кращими  виявилися  Анастасія  Кеба  та  Інна  Мельник.  Другими  стали  Альона  Лук’яненко  та  Аліна  Пархоменко.  Третіми  були  Інна  Петренко  та  Марія  Ярощук.  В  парних  змаганнях  золото  у  Ігор  Вітязь – Руслан  Шутенко  та  Олександр  Гашко – Дмитро  Данилів,  срібло  у  Дмитро  Сучак – Денис  Трасківський  та  Богдан  Ординський – Ростислав  Багателя,  бронза  у  Олександр  Пашинський – Олександр  Зарудний  та  Олександр  Литвиненко – Микола  Богомоленко.  В  змішаному  розряді  перемогу  святкували  Ігор  Вітязь – Інна  Петренко  та  Олександр  Литвиненко – Інна  Мельник,  другими  стали  Олександр Зарудний - Анастасія  Кеба  та    Олександр  Гашко – Аліна Пархоменко,  треті  Євген  Кузьменюк - Ірина  Петренко  та  Богдан  Ординський – Ольга  Саєнко.

В  загально  командному  заліку  серед  старшої  вікової  категорії  чемпіонами  стали  спортсмени  КОНЗ  Трушківський  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів,  срібні  призери – тенісисти  Фурсівського  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів,  бронза  у  представників  Матюшівської  філії  КОНЗ  Трушківський  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів.  У  молодшій  віковій  категорії  чемпіонами  виявилися  юнаки  та  дівчата  Пищиківського  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів,  срібло  у  команди  КОНЗ

Трушківський  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів,  бронзу  виборола  сбірна  Фурсівського  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів.

Всі  переможці  та  призери  отримали  відповідні  нагороди,  кошти  на  які  були  виділені  депутатським  корпусом  та  адміністрацією  Фурсівської  сільської  ради.  Та  краща  нагорода  це  щасливі  усмішки  на  обличчях  наших  чудових  дітей.

Вітаємо  переможців  та  всіх  учасників,  дякуємо  вчителям  фізичної  культури  Тетяні  Єжовій,  Сергію  Чіжову,  Олександру  Черкасенку,  Віктору  Троценку,  за  підготовку  команд  до  участі  в  змаганнях,  а  також  адміністрації  та  всьому  колективу  КОНЗ  Трушківсьий  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів.

Закликаємо  всіх  до  занять  фізичною  культурою  та  брати  участь  у  спортивних  змаганнях.