ВАЖКА АТЛЕТИКА

Дата: 03.01.2020 12:45

Як відомо, важка атлетика є видом спорту, займаючись яким, можна розвинути в собі велику фізичну силу, а також інші, не менш цінні якості. Суть важкої атлетики полягає в піднятті штанги за допомогою двох основних рухів: ривок і поштовх. Для того, щоб зуміти виконати дані дії, необхідно довго і наполегливо займатися.

Професійні спортсмени підтвердять: для того щоб заняття важкою атлетикою були максимально успішними і приносили людині одну лише користь, важливо враховувати одночасно декілька чинників. Перш за все, спортсмену необхідно розвинути в собі таку якість, як здатність досягати поставленої мети. Крім того, потрібно дотримуватися обрану за участю досвідченого тренера програму тренувань, а також дотримуватися здорового способу життя, зокрема, основ правильного харчування.

Для чого  треба займатися важкою атлетикою? Варіантів відповіді існує кілька. Хтось із займаються мріє поліпшити свій зовнішній вигляд, знайти силу і витривалість. Крім цього, дані заняття також позитивно впливають на розвиток суглобів і сухожиль, роблячи тіло гнучким і спритним, а головне – сильними і здоровими. Також вони покращують координацію рухів. А деякі майбутні атлети, присвячуючи себе тренінгу з даного швидкісно-силового виду спорту, націлені на те, щоб перевірити себе на міцність. Важливо розуміти, що якою б не була мотивація для занять важкою атлетикою, перш за все, важлива правильна організація тренувань, а також дотримання нових правил, що стосуються повсякденного життя. Саме тоді можна отримати від занять виключно позитивні емоції і досягти необхідних для себе результатів.

Восени 2019 року в нашій громаді, на базі Правобережної геолого-гідрогеологічної експедиції, розпочала свою роботу секція важкої атлетики. Заняття проводить досвідчений тренер Анатолій Нікулін. Наприкінці року, в неділю 29 грудня команда Фурсіської ОТГ взяла участь у Відкритому Чемпіонаті ДЮСШ «Юність» з важкої атлетики серед юнаків та дівчат, який проходив у місті Біла Церква. Незважаючи на досить складні умови, в яких тренуються наші спортсмени, вони змогли добре підготуватися і показати доволі добрий результат. Так Денис Коломієць зайняв перше місце у ваговій категорії 43 кг, Денис Пащенко та Артем Супоня посіли другі місця відповідно у вагових категоріях 45 та 41 кг.

Бажаємо нашим спортсменам та їхньому тренеру плідного тренувального процесу, нових вдалих виступів та яскравих перемог.