FUTZAL CUP 2019 - 2020

Дата: 27.12.2019 13:02

Нещодавно  розпочався  відкритий Чемпіонат Білоцерківщини  з  футзалу  серед  аматорських  команд  FUTZAL  CUP  2018 - 2019,  який   проводиться   Білоцерківською  районною  федерацією  футболу, згідно  Положення  в  місті  Біла  Церква, в  просторому  спортивному  залі  ДЮСШ  №1,  з  грудня  2019  року  по  березень  2020  року.  З  метою  підвищення  спортивної  майстерності,  гармонійного  розвитку, подальшого  охоплення  дітей  та  дорослих  нашої  громади заняттями  спортом,  якісного  виконання  Національної  стратегії  з  оздоровчої  активності  в  Україні  до  2025  року  «Рухова  активність - здоровий  спосіб  життя – здорова  нація»,  команди  «Інтер» (Фурси)  та  «Юта» (Трушки),  які  представляють  Фурсівську  ОТГ,  беруть  участь  в  цьому  чудовому  спортивному  заході.  В  змаганнях  приймають  участь  чимало  команд  з  міста  Біла  Церква  та  Білоцерківського  району.  Наші  хлопці  вдало  розпочали  турнір  і  ми  маємо  надію,  що  в  підсумку  вони  зможуть  порадувати  нас,  продемонструвавши  всю  свою  майстерність,  здобути  призові  місця.

Закликаємо  всіх  бажаючих  любителів  футболу  бути  присутніми  під  час  проведення  зустрічей  та  підтримувати  наших  спортсменів. Нашим  командам  бажаємо  наснаги  та  яскравих  перемог!