БОРОТЬБА ВІЛЬНА

Дата: 26.12.2019 15:07

На протязі 2019 року на базі Фурсівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів працювала спортивна секція боротьби вільної. Під керівництвом чудового досвідченого тренера Олега Петрова наші юнаки та дівчата опановували секрети цього цікавого видовищного виду спортивного єдиноборства.

Сучасна вільна боротьба зародилася наприкінці ХІХ століття Великобританії, та поширилася до інших країн Європи, Азії, Америки, Африки. За допомогою різних технічних прийомів - захоплень, кидків, переворотів, підніжок, підсічок та багатьох інших прийомів, кожен суперник прагне покласти іншого на лопатки і домогтися перемоги.

На при кінці року наші спортсмени приймали участь у декількох змагань. Незважаючи на те, що наші діти займаються невеликий термін, вони демонструють вправну боротьбу, на рівних змагаються з борцями які займаються по декілька років. Так у відкритому чемпіонаті ДЮСШ «ОЛІМП», у своїх вагових категоріях, Євген Войтенко здобув золото, Данило Кваша та Микита Кузьомко отримали бронзу. В листопаді, на Чемпіонаті м. Біла Церква серед юнаків, який проходив в борцівському залі ДЮСШ «БОГАТИР»,  Євген Войтенко знову був першим, Данило Кваша та Микита Кузьомко зайняли другі місця, Денис Олійник виявився третім.

21 грудня в Київському ТРЦ Dream Town проводилася першість спортивного клубу «БАКИНЕЦЬ». За звання кращих у вільній боротьбі змагалися юнаки і дівчата від 7 до 13 років. На турнір приїхали 250 учасників з усіх регіонів України. Ініціатором і організатором турніру виступив Олег Крапівін — президент СК «Бакинець», заслужений майстер спорту з вільної боротьби, президент Міжнародної громадської організації «Інститут Азербайджанства» та заслужений тренер Азербайджану. Серед учасників були і представники нашої громади. Наші хлопці не загубилися і на цьому досить представницькому форумі. Євген Войтенко виборов золоту медаль, Микита Олійник став п’ятим серед 32 учасників відповідної вагової категорії.

Висловлюємо подяку депутату Фурсівської сільської ради Мартіну Погосяну, який всіляко опікується нашими юними борцями. Бажаємо нашим спортсменам та їхньому тренеру нових вдалих виступів та яскравих перемог.

Відділ спорту.