Свято шахів та шашок Білоцерківської РДА.

Дата: 23.12.2019 11:39

У суботу 21 грудня 2019 року в «Білій залі» Білоцерківської районної Державної адміністрації відбувся турнір з шахів та шашок «У колі друзів», який проводився відділом молоді та спорту. Ці змагання завершували спортивний рік Білоцерківського району, тому були підведені підсумки та відзначені переможці в різних номінаціях.

Начальник відділу молоді та спорту Надія Крилевець оголошувала переможців, а заступник голови Білоцерківської РДА Володимир Толочко вручав спортсменам відповідні нагороди та подарунки. Серед нагороджених були юнаки з Шкарівського ФК «Граніт» та їх тренер Сергій Ковальчук, як неодноразові переможці та призери футбольних турнірів різних рівнів. Особливо тепло присутні привітали невтомного Шкарівського ветерана, володаря «Кубку Євразії» з пауерліфтингу, Віктора Стефанова.

Після урочистостей розпочалися дружні, цікаві поєдинки за шахівницями, до яких долучилася і команда нашої Фурсівської ОТГ. За шаховими та шашковими партіями спостерігав член федерації шахів України, член виконкому Київської обласної та віцепрезидент Білоцерківської міської федерацій шахів Володимир Ященко. Серед учасників переважали наші любі шановні ветерани, які врешті і стали переможцями в змаганнях серед чоловіків, довівши, що вік не перешкода для активного, здорового способу життя. Так переможцем з шахів став найстарший учасник (йому за 80), легендарний Валентин Корольков. Другим став Олександр Ніколаєнко. Приємно, що весь п’єдестал з шашок зайняли представники Фурсівської ОТГ: переможець Олександр Трегуб, срібний призер Анатолій Добровольский, бронзовий призер Олександр Ніколаєнко.  Серед жінок, очікувану перемогу в поєдинках з шахів та шашок здобула Кучеренко Лілія. Другою з шашок стала Альона Максимченко, третьою виявилася Наталія Гончарова. На превеликий жаль, як завжди, представниці прекрасної половини Фурсівської ОТГ участі в цих чудових змаганнях не приймали.

Всі переможці та призери отримали відповідні кубки, грамоти та медалі, а головне заряд позитивних емоцій. Щиро дякуємо всьому відділу молоді та спорту Білоцерківської РДА, окремо начальнику відділу Надії Крилевець, за плідну співпрацю та за це свято шахів та шашок.

Відділ спорту