День Святого Миколая відсвяткували вихованці КУ ЗДО «Усмішка»

Дата: 20.12.2019 15:56

Святий Миколай – символ доброго духу, що дбайливо спостерігає за всіма дітьми протягом року. Якщо вони роблять щось хороше, – він радіє, якщо погане, – засмучується. І хороші, і погані вчинки Миколай записує у спеціальну книгу… Малюки дитячого садочка «Усмішка», очікуючи свята і, звичайно, подарунків,  не бешкетували і намагалися дати зрозуміти Святому Миколаю, що вони завжди готові бути хорошими, вихованими і слухняними.

Святий Миколай, почувши кожну дитину, завітав у дитячий садок «Усмішка», з щедрими подарунками та щоб розпитати про їх добрі вчинки протягом року, подарувати їм свої щедрі гостинці. Можливо й кому дісталася різочка, але про це ми поки що будемо мовчати…

Вітаємо зі святом і дітей, і дорослих! Хай святий Миколай оберігає нас від усього злого і вселяє у наші душі злагоду, любов до ближнього та щире бажання творити добро, не чекаючи на нагороду!

Гуманітарний відділ виконавчого апарату Фурсівської сільської ради