Першість Фурсівської сільської ради з волейболу серед юнаків та дівчат

Дата: 14.12.2019 13:36

В четвер 12 грудня 2019 року Пищиківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів гостинно розчинив двері для учасників Першості Фурсівської сільської ради з волейболу серед юнаків та дівчат 2002 р.н. та молодших. В гарному, найбільш відповідному для змагань з волейболу, спортивному зали зібралися команди учнів з усіх ЗЗСО нашої громади. Начальник відділу спорту Олександр Ніколаєнко привітав присутніх та побажав чесної, веселої спортивної боротьби, щоб спортсмени змогли продемонструвати все своє вміння набуте під час підготовки до заходу. Не оминули своєю увагою це спортивне свято і депутати Фурсівської сільської ради Валентин Куриленко та Геннадій Прищепчук. Як голова Білоцерківської федерації футболу, Геннадій Прищепчук передав у дарунок дітлахам Пищиківсього ЗЗСО І-ІІІ ступенів футбольну форму та м’ячі. Після традиційного виконання Державного Гімну України та жеребкування, головний суддя турніру Мирослава Вдовика оголосила про початок змагань. На волейбольний майданчик вийшли наші чудові юнаки та дівчата і розпочали яскраву, видовищну, безкомпромісну боротьбу за нагороди. Цього разу явних фаворитів не було і інтрига трималась до останніх зустрічей, для визначення переможців в більшості яких треба було проводити третю партію. В залі вирували не аби які пристрасті, глядачі пристрасно та голосно підтримували свої команди. Після підведення підсумків, перше місце серед юнаків посіла команда Пищиківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, на другому опинилися хлопці Фурсівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, третьою стала команда КОНЗ Трушківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Серед дівчат золоті нагороди виборола команда Фурсівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, срібло отримали дівчата КОНЗ Трушківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, бронза у команди Пищиківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Ніхто не зостався без нагород, так юнаки та дівчата Матюшівської філії КОНЗ Трушківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів отримали пам’ятні кубки та медалі за участь у цьому чудовому, яскравому заході. Кращими гравцями турніру були визнані Михайло Приймак та Ольга Саєнко, крім цього приз «Глядацькі симпатії» отримали Анатолій Артамонов та Марина Маруженко.

Вітаємо та висловлюємо подяку всім вчителям фізичної культури: Олександру Черкасенку, Тетяні Єжовій, Віктору Троценку, Сергію Чіжову за підготовку команд до участі в Першості. Також шанування адміністрації та всьому колективу Пищиківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів на чолі з Ларисою Фартух.

Слід зазначити, що це спортивне свято відбулося завдяки депутатському корпусу та адміністрації Фурсівської сільської ради, безпосередньо сільському голові Миколі Фурсенку, які опікуються нашими дітьми і виділяють значні кошти на проведення спортивних заходів. Окрема подяка депутату Фурсівської сільської ради Віталію Шараварі за виділення коштів на придбання пального для шкільного автобуса, завдяки чому учасники змогли вчасно та комфортно прибути до місця змагань.

Цим турніром закінчився спортивний рік в нашій громаді. До нових зустрічей в наступному 2020 році!

Відділ спорту.