Майстер-клас "Рухливі та спортивні ігри у сучасній школі"

Дата: 04.12.2019 15:23

Фізична культура є складовою загальної культури суспільства й особистості, вона спрямована на збереження та зміцнення особистого здоров’я, розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей для гармонійного формування людини та її якісної активної життєдіяльності. Фізична культура сприяє підвищенню соціальної та трудової активності людини, задоволенню її моральних, естетичних та творчих запитів, встановленню дружніх стосунків.

03 грудня 2019 року відбувся майстер-клас учителя фізичної культури Фурсівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Тетяни Єжової.

Одним з найперспективніших шляхів виховання активних учнів, озброєння їх необхідними вміннями і навичками - є впровадження активних форм і методів навчання, серед яких провідне місце займають спортивні ігри. За допомогою гри діти удосконалюють фізичні,  швидкісно-силові якості, координацію рухів, увагу та спритність.

Тема майстер-класу – «Рухливі та спортивні ігри у сучасній школі».

Гра має важливе значення в житті дитини… Якою буде дитина в грі, такою вона буде і в праці, коли виросте. В грі формується багато якостей особистості дитини. Гра – це своєрідна школа підготовки до праці. Гра – це школа спілкування учнів.

Урок фізичної культури з елементами рухливих ігор відбувався у 6 класі та складався з ігор - «Швидко! М’яч!», «Вовк і зайці», «Вибивний», «Передай м’яч», «Знайомство», «Жовте і червоне», футбольна гра «Fair play – Чесна гра».

Майстер-клас пройшов яскраво, динамічно, з любов’ю до учнів, на самому вищому рівні.

Тетяна Єжова має чималу кількість почесних грамот Білоцерківського району, Київського обласного відділення НОК України, Управління фізичної культури Київської ОДА, Білоцерківської РДА. Спортивні команди під її керівництвом завжди займають призові місця на змаганнях всіх рівнів.

На заході були присутні начальник відділу спорту Фурсівської сільської ради Олександр Ніколаєнко, начальник гуманітарного відділу Фурсівської сільської ради Валентина Корнійчук, головний спеціаліст гуманітарного відділу Людмила Локоткова,  завуч школи Зінаїда Пех, вчителі фізичної культури Фурсівської ОТГ.

Отже, заняття спортом та фізкультурою з дітьми можуть бути дуже різноманітними, головне – їх послідовність, систематичність та методично-правильна організація.

Відділ спорту