Першість Білоцерківської районної ДЮСШ з волейболу серед команд дівчат

Дата: 03.12.2019 15:50

29 листопада 2019 року на базі Поправського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» відбулася відкрита першість Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи з волейболу серед команд дівчат.

Участь у змаганнях брали кращі 5 команд  Білоцерківського району та збірна команда Фурсівської ОТГ.

Після підняття прапору України, головний суддя змагань Костянтин  Нестеренко за результатами жеребкування оголосив порядок проведення змагань.

У підсумку змагань перше місце посіла команда дівчат Поправського НВО І-ІІІ ст. - тренер-викладач ДЮСШ Василь Шегда, срібло виборола команда Терезинського НВО І-ІІІ ст. - тренер-викладач ДЮСШ Максим Багмет, бронза у збірної команди Фурсівської ОТГ (Фурсівська  ЗОШ І-ІІІ ст., Трушківська ЗОШ І-ІІІ ст.) - представник команди Віктор Троценко.

Директор Білоцерківської районної ДЮСШ Ганна Яценко та директор Поправського НВО І-ІІІ ст. Інна Стукалюк нагородили команди переможці та призери кубками,  медалями та грамотами відділу освіти Білоцерківської РДА.

Були відзначені також кращі волейболістки в номінаціях:

• кращий гравець -  Анна Заїка (Поправське НВО І-ІІІ ст.);
  • кращий нападник - Ліна Осадча (Терезинське НВО І-ІІІ ст.);
  • кращий захисник - Юлія Римар (Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Фурсівська ОТГ сприяла участі збірної команди дівчат у змаганнях.

Відділ спорту Фурсівської сільської ради.