Чемпіонат з шахів та шашок

Дата: 21.11.2019 11:34

15 листопада 2019 року за ініціативи відділу спорту Фурсівської сільської ради в с. Матюші був проведений чемпіонат з шахів та шашок серед учнів загальноосвітніх шкіл населених пунктів об’єднаної громади.

Метою проведення чемпіонату є розвиток і популяризація фізкультури та спорту, зокрема шахів та шашок серед дітей, інтелектуальний розвиток особистості учнів, залучення  молоді до здорового способу життя та занять спортом, підвищення спортивної майстерності, виконання програм і планів фізкультурно-спортивної діяльності.

Захід розпочався з привітання директора Матюшівської філії КОНЗ «Трушківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів», депутата Фурсівської сільської ради Тетяни Петренко, не оминув своєю увагою чемпіонат голова Білоцерківської районної федерації футболу, депутат Фурсівської сільської ради Геннадій Прищепчук, який подарував учням Матюшівської школи футбольну форму та м’ячі.

Змагання проходили у трьох вікових категоріях, юнаки і дівчата грали одночасно в окремих турнірах.  Переможцем «Шахового турніру» серед юнаків 2005-2007р.н. став Кузменюк Євгеній, «срібло» в активі Зелінського Богдана, «бронзовим» призером став Шерстюк Назар, серед юнаків 2002-2004р.н. переможцем став Ремезовський Максим, «срібло» в активі Ватаманеску Артема, «бронзовим» призером став Онищенко Роман, серед дівчаток 2008-2012р.н. переможцем стала Протченко Анастасія, «срібло» в активі Чумак Поліни, «бронзовим» призером стала Шевченко Злата.

В особистих змаганнях з шашок:

I місце серед дівчаток 2008-2012р.н отримала Протченко А.

I місце серед юнаків 2008-2012р.н отримав Дудчик О.

I місце серед дівчаток 2005-2007р.н отримала Іщенко А.

I місце серед юнаків 2005-2007р.н отримав Зелінський Б.

I місце серед дівчаток 2002-2004р.н отримала Лукяненко А.

I місце серед юнаків 2002-2004р.н отримав Лупас А.

Щира подяка головному судді змагань Віктору Троценко та всій суддівській колегії за справедливе суддівство, організацію дисципліни та фахову роботу на чемпіонаті.  Також завдячуємо колективу Матюшівської школи за створення комфортних умов проведення чемпіонату.

Всі учасники та призери чемпіонату заходу отримали позитивні емоції,  грамоти та медалі. Кошти для проведення змагань виділила Фурсівська сільська рада.

Завдяки таким змаганням ми виховуємо здорову та спортивну молодь, а також показуємо перспективи інвестицій в розвиток дитячого та юнацького спорту.

Відділ спорту Фурсівської сільської ради