Легендарній велошколі «Промінь» - 50!

Дата: 16.11.2019 11:30

Легендарній велошколі «Промінь» - 50!

У  середу  13 листопада  легендарна  обласна  спеціалізована  дитячо-юнацька спортивна  школа олімпійського резерву «Промінь» феєрично  святкувала  неймовірний  50-річний  ювілей.  Відповідні  цій  події  урочистості  відбулися    у  затишному  Київському  обласному  музично-драматичному  театрі  ім. Панаса Саксаганського в Білій Церкві – з зірками  велоспорту,  поважними  гостями  (серед  яких  представники  теперішньої  та  минулої  обласної  адміністрації,  НОК  України,  федерації  велоспорту  України,  депутати  всіх  рівнів,  Білої  Церкви),    виголошенням  щедрих  промов,  музикою,  танцями  та  піснею,  а  також  подарунками.  Долучилася  до  цього  і  делегація  Фурсівської  сільської  ради,  що  складалася  з  представників  відділу  спорту,  гуманітарного  відділу  та  будинку  культури.  Наша  громада  має  давні  дружні,  робочі  стосунки  з  велошколою.  На  теренах  громади  проводяться  багато  велосипедних  гонок  різних  категорій.  Наші  юнаки  та  дівчата  тренуються  в  «Проміні»,  успішно  приймають  участь  в  різноманітних  змаганнях.  Зірковим  прикладом  для  інших  є  мешканці  Фурсів,  Чемпіон  України  Майстер  Спорту  України  Богдан  Мусієнко  та  неодноразовий  призер,  Чемпіон  Світу  та  Європи,  володар  Кубку  Світу,  фіналіст  Олімпійских  Ігор  Володимир  Дюдя,  який  зараз  працює  тренером  в  «Проміні».

В рамках  свята  відбувалася  справжня  зустріч  поколінь  вихованців  школи, тренерів-викладачів,  фахівців  та  працівників  школи,  друзів  та меценатів,  всіх тих,  хто  розвивав  велосипедну  школу  й  розвивався  в  ній  сам.   За  півстоліття школою  пройдено  довгий,  подекуди  тернистий,  а  загалом  плідний  шлях  від секції  з  велосипедного  спорту  до  спеціалізованої  школи  олімпійського  резерву,  школи  вищої  категорії,  яка  в  Рейтингу-2017  серед  спеціалізованих дитячо-юнацьких  школ  олімпійського  резерву  посідає  перше  місце.

Звичайно,  головними  на  святі  були  спортсмени  та  їх  тренери – вихованці школи.  А  завітало  багато,  як  титулованих,  так  і  починаючих  зірок:  призери  та учасники  Олімпійських  Ігор,  переможці  Чемпіонатів  України,  Світу  та  Європиміжнародних   і  всеукраїнських  змагань.  Величезну  плеяду  зірок  виховала школа  за  півсторіччя  свого  існування.  На  жаль,  деякі  з  тих,  хто  допомагав творити  спортивну  історію  «Променя»,  вже  встигли  покинути  наші  ряди,  тому  їхню  пам’ять  уважили  хвилиною  мовчання.

Беззмінний  очільник  велошколи,  Майстер  Спорту  СРСР,  заслужений  тренер України,  заслужений  працівник  фізичної  культури  і  спорту України,  голова  Федерації  велоспорту  Київської  області  Дмитро  Чмирук,  який  все  своє  життя  присвяв  велосипедному  спорту  і  «Променю»  отримав  орден  «За Заслуги».

Спорт – це  посол  миру,  а  всі  ті,  хто  займається  спортом – це  успішні  люди, вони  прославляють  нашу  державу  по  всій  земній  кулізавдяки  нашим велосипедистам  про  Україну  і  Київщину  знають  всюди!