УВАГА!

Дата: 29.10.2019 11:33

УВАГА!

Фурсівська сільська рада повідомляє, що 28.10.2019 року завершився прийом документів від кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату сільської ради, а саме:

1. начальника відділу відділ житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва;

2. головного спеціаліста, спеціаліста 2 категорії відділу правового забезпечення:

3. головного спеціаліста з питань спорту гуманітарного відділу.

Повідомляємо, що письмовий іспит кандидатів на заміщення зазначених вакантних посад відбудеться 01 листопада 2019 року о 10-00 год. за адресою: село Фурси вул. Ярослава Мудрого, 48, сесійна зала Фурсівської сільської ради (2-ий поверх).

Голова конкурсної комісії                                                 К.М. Кравцова