Турнір з міні-футболу

Дата: 21.10.2019 15:30

За ініціативи Фурсівської сільської ради 18 жовтня 2019 року на спортивному майданчику с. Трушки був проведений турнір з міні-футболу серед збірних команд загальноосвітніх шкіл населених пунктів об’єднаної громади.

Такі змагання є одним із факторів пропаганди здорового способу життя, підвищення спортивної майстерності гравців, підвищення соціальної активності та поліпшення національно-патріотичного виховання. Спорт зміцнює наше здоров’я, наш характер, витривалість і навіть розумові здібності. Розвиваються такі корисні навички в молоді, як спритність, швидкість, координація, реакція, сила, терпіння. Спорт перетворює молодь в більш стійких особистостей до різноманітних негативних факторів зовнішнього середовища.

У турнірі взяли участь 4 команди – Фурсівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Матюшівської філії КОНЗ «Трушківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів», КОНЗ «Трушківського  ЗЗСО І-ІІІ ступенів», Пищиківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Загальне керівництво проведенням змагань здійснював гуманітарний відділ Фурсівської сільської ради. Щира подяка головному судді змагань Віктору Григоровичу Троценко та всій суддівській колегії за фахову роботу на турнірі, за вміння бездоганно організувати і провести суддівство на високому професійному рівні.

На полі точилася справжня запекла боротьба, адже кожна з команд всіма силами прагнула показати найкращий результат. В результаті визначились призери турніру: І місце – Фурсівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ІІ місце – Матюшівська філія КОНЗ «Трушківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів», ІІІ місце – КОНЗ «Трушківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів». ІV місце посіла команда – Пищиківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Учасники та призери турніру отримали грамоти та медалі, окрім того призери були нагороджені кубками. Кошти для проведення змагань виділила Фурсівська сільська рада.

Дякуємо всім за участь.

Гуманітарний відділ Фурсівської сільської ради