«Кубок Гайка- 2019» до Дня Козацтва та Захисника України

Дата: 15.10.2019 12:06

У суботу 12 жовтня 2019 року на стадіоні мкрн. Гайок відбувся турнір Фурсівської сільської ради з футболу «Кубок Гайка-2019» до Дня Козацтва та Захисника України. На стадіоні лунали козацькі марші, створюючи святковий настрій. Голова Білоцерківської районної федерації футболу, депутат Фурсівської сільської ради Геннадій Прищепчук привітав учасників, серед яких була як юні спортсмени, так і досвідчені ветерани, та вболівальників зі святом та побажав їм бути гідними нащадками славетних козаків. Після виконання Державного гімну України, головний суддя змагань Олександр Ніколаєнко, оголосив про початок турніру. Під звуки футбольного маршу, суддя в полі Сергій Мовчан, вивів команди на зелений газон. Розпочалася цікава, яскрава, видовищна та емоційна боротьба за перемогу. У підсумку, кращими виявилися футболісти команди «Столяр» (Трушки-Матюші), які в напруженій боротьбі вирвали перемогу у срібних призерів, козаків команди «Стріла» (Трушки). На третьому місці опинилися хлопці команди «Юність» (Фурси). Крім цього були визнані кращі гравці турніру. Так, кращим нападником став Єгор Медвідь, кращим захисником був визнаний Олександр Коваленко, кращим воротарем виявився Станіслав Василенко. Традиційний приз «Глядацькі симпатії» отримав Микола Кругловецький.

Всі переможці, призері та кращі гравці отримали відповідні чудові кубки, грамоти та медалі, які були придбані за сприянням депутатського корпусу та адміністрації Фурсівської сільської ради, які піклуються за спортсменів і виділяють відповідні кошти. Крім цього всі присутні отримали заряд бадьорості, масу позитивних емоцій та козацького духу.

Слава Україні!