УВАГА КОНКУРС!

Дата: 01.10.2019 12:03

УВАГА КОНКУРС!

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Фурсівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад структурних підрозділів виконавчого апарату Фурсівської сільської ради:
    1. начальника відділу економічного розвитку та інвестицій;
    2. начальника відділу спорту;
Вимоги до кандидатів:
- повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 3-х років, або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4-х років;
- вільне володіння державною мовою;
- вміння працювати на персональному комп’ютері.
Заяви про участь у конкурсі та відповідні документи від кандидатів приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування оголошення у регіональній газеті «Замкова гора» (до 04.11.2019 року включно) за адресою: с.Фурси вул. Я. Мудрого, 48, Фурсівська сільська рада, щоденно з понеділка по четвер з 8-00 год. до 17-00 год., у п’ятницю з 8-00 год. до 16-00 год., субота, неділя – вихідні дні.
Довідки за телефоном: 33-84-44.

Фурсівський сільський голова                         М.І. Фурсенко