Фурсівська громада

Київська область, Білоцерківський район

Стартував новий 2019-2020 навчальний рік!

Дата: 03.09.2019 14:31
Кількість переглядів: 390

   2 вересня відбулися святкові лінійки, флешмоби та квести з нагоди Дня Знань у навчальних закладах Фурсівської об’єднаної територіальної громади.  На святкових заходах у всіх навчальних закладах побували депутати, керівництво громади та батьки. Найщасливішими на урочистих заходах виглядали, звісно, першокласники, вони впевнено заявили про себе та запевнили, що будуть кращими в усьому. А 39 випускників 11 класів громади  з усією відповідальністю виходять на фінішну пряму та з розумінням того, що майбутнє України та їх власна доля залежить у великій мірі  від них  самих.

   Цього року в усіх закладах загальної середньої освіти за парти сіли 93 першокласники, для яких створено всі необхідні умови для здобуття якісної освіти, розвитку їх природних здібностей та обдарувань, відповідно до реалізації Концепції «Нова українська школа». Всього в усіх ЗЗСО навчатимуться 761 здобувач освіти, що на 28 учнів більше проти минулого навчального року. Найбільше здобувачів освіти навчатимуться у Фурсівському ЗЗСО  I-III ступенів, тут відкрито  для учнів 17 класів, у яких навчатимуться 336 учнів, у КОНЗ «Трушківський ЗЗСО  I-III ступенів» Фурсівської сільської ради Білоцерківського району навчатимуться – 226 учнів, у Матюшівській філії КОНЗ «Трушківський ЗЗСО  I-III ступенів» Фурсівської сільської ради Білоцерківського району – 61  учень, у Пищиківському  ЗЗСО  I-III ступенів навчатимуться – 138 учнів. До 10 класів зараховано всього 46 учнів по трьох навчальних закладах громади. 

   В усіх закладах загальної середньої освіти та закладах дошкільної освіти створено новий освітній простір. Наші школи та дитячі садки сяють чистотою, охайністю та творчістю їх педагогічних колективів. Усі навчальні заклади спільно з батьками та спонсорами подбали про те, щоб зробити якісні ремонти та затишок, а Фурсівська ОТГ подбала про матеріальне, навчально-методичне та мультимедійне забезпечення своїх навчальних закладів.  

   Хочеться побажати всім учасникам освітнього процесу  Фурсівської об’єднаної територіальної громади щасливого навчального року, міцного здоров’я, нових творчих злетів, ще кращих результатів у роботі та мирного неба над головою нам усім!

 

Гуманітарний відділ виконавчого апарату сільської ради.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора