Спартакіада до Дня Незалежності України

Дата: 28.08.2019 10:39

В суботу 24 серпня 2019 року наша Держава святкувала найголовніше Державне свято День Незалежності України. Не стояла осторонь від цієї події і наша громада. В селі Трушки на спортивній базі КОНЗ Трушківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, відбулася святкова спартакіада, організована та проведена гуманітарним відділом. Учасників змагань та всіх присутніх привітала в.о. старости Трушківського старостинського округу Тетяна Матусевич, вручила від імені Фурсівського сільського голови Миколи Фурсенка Почесні грамоти вчителю фізичної культури КОНЗ Трушківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Віктору Троценку та колективу Фурсівського ЖКП (яку як представник ЖКП отримав депутат Фурсівської сільської ради Олександр Кардашов), які провели чималу роботу по підготовці спортивних майданчиків та прилеглої території до свята. До привітань долучилися депутати Фурсівської сільської ради Мартін Погосян, Сергій Потапенко та Генадій Прищепчук, який передав у подарунок Трушківським спортсменам спортивний інвентар. Наші чудові дівчатка з хореографічного ансамблю «Карамель» порадували всіх танцювальними номерами. Після виконання Державного Гімну України головний суддя спартакіади Віктор Троценко оголосив про початок змагань. Програма спартакіади складалася з п’ятьох видів і проходила у насправді святковій, дружній, яскравій, вельми видовищній спортивній боротьбі, під гучну емоційну підтримку чималої кількості вболівальників. В шкільному спортивному залі, під керівництвом судді Сергія Чижова, точилися баталії з настільного тенісу, де перемогу одержав Дмитро Атамашко, другим став Сергій Самсонов, на третьому місці Костянтин Ільченко. На майданчиках біля школи суддею Анатолієм Нікуліним проводилися змагання з гирьового спорту та підтягування на перекладині. На перекладині серед юнаків кращім став Тамірлан Мамаєв, другим Андрій Тарасенко, третім Владислав Мельник; серед чоловіків першість отримав Богдан Литвин, на другому місці Кирило Коротков, на третьому Станіслав Василенко. В підйомі гирі серед юнаків першим став В’ячеслав Пащенко, другим Олександр П’ятниця, третім Руслан Потапенко. Дуже приємно, що до безпосередньої участі в змаганнях долучилися депутати Фурсівської сільської ради Мартін Погосян, Олександр Кардашов та Геннадій Прищепчук, які свої прикладом пропагують здоровий спосіб життя. Так у змаганнях з гирьового спорту серед чоловіків перемогу здобув Богдан Литвин, а срібним та бронзовим призерами стали Мартін Погосян та Геннадій Прищепчук. Від чоловіків не відставали і представники найкращої половини людства. Ольга Василенко підняла гирю десять разів і отримала золоту медаль. Справжньою окрасою спартакіади, на втіху вболівальникам, були, проведеними головним суддею Віктором Троценком, змагання з перетягування канату, в яких брали участь команди депутатського корпусу. Після досить напруженої, емоційної  боротьбі перемогу святкувала команда «Інтер-Фурси», в складі Мартіна Погосяна, Андрія Бобонова та Ігоря Бондаря,  яка в третьому раунді все ж перемогла вагому команду «Трушки І», в складі Олександра Кардашова, Геннадія Прищепчука та Станіслава Василенка, які посіли друге місце. Третіми закінчили змагання команда «Матюші І», в складі Богдана Литвина, В’ячеслава Пащенка та Олександра П’ятниці. Найдовше тривав турнір з футболу, який проходив на майданчику зі штучним покриттям та закривав програму спартакіади. У турнірі, який проводив професійний суддя Сергій Мовчан, взяли участь шість команд. Були проведені колові змагання в двох групах та стикові зустрічі за призові місця. В результаті проведених ігор перше місце посіла команда «Каменяр», друге отримала команда Мартіна Погосяна «Інтер-Фурси», третє дісталося команді Генадія Прищепчука «Стріла-Трушки». Крім цього кращим воротарем був визнаний Тимофій Сидорець, кращим нападником Андрій Бобонов та кращим захисником Владислав Шабельний. Приз «Глядацькі симпатії» отримав Генадій Прищепчук.

Як завжди переможці та призери отримали відповідні кубки, дипломи та медалі, а найголовніше всі присутні отримали заряд бадьорості та чудового святкового настрою.

Слава Україні!

Гуманітарний відділ.