Х ювілейний Турнір з футболу серед ветеранів пам’яті Володимира Куніцького

Дата: 17.08.2019 18:09

У суботу 17 серпня 2019 року, в місті Біла Церква, на стадіоні ДЮСШ «Зміна» відбувся ювілейний Х ювілейний Турнір з футболу серед ветеранів пам’яті Володимира Куніцького, який організувала та провела Білоцерківська міська федерація футболу. На футбольний газон вийшли команди, вік учасників яких був не меншим 45 років, а саме: «Оріон», «Ветерани Б-Ц», «Контракт», «Круїз», «Школа №18», які представляли місто Біла Церква, та представник Фурсівської ОТГ «Гранпліт», очолювана депутатом Фурсіської сільської ради, головою правління Білоцерківської районної федерації футболу Геннадієм Прищепчуком та одним із найстарших ветеранів Михайлом Старинським.
 Після вшанування пам’яті Володимира Куніцького, зробившого значний внесок у розвиток футболу в Білій Церкві, та спільної молитви, вельми шановні ветерани розпочали безкомпромісну, яскраву, емоційну, видовищну боротьбу за нагороди, демонструючи майстерність якої можуть позаздрити юні футболісти. На стадіоні зібралися рівні за спортивною силою команди, більшість зустрічей закінчувалися з нічийним результатом та серією пенальті, що тримало глядачів, на їх велике задоволення, в напрузі до самого кінця змагань. Наша команда вдало провела матчі в своїй підгрупі, ні разу не програвши, включно майбутньому чемпіонові, посіли друге місце. В стиковій грі за третє місце наші ветерани мали велику перевагу, але не змогли реалізувати безліч моментів, припустилися досадної помилки і поступилися 0:1. Чемпіоном стала команда «Круїз», по пенальті здолавши команду ветеранів «Школа №18», яка отримала срібні нагороди. На церемонії нагородження всі учасники, кращі гравці, призери та переможці отримали чудові кубки, медалі та цінні подарунки від спонсорів турніру. Також Подяками були відзначені ті хто доклав чимало зусиль до розвитку футболу на Білоцерківщині, зокрема гравцям нашої команди Геннадію Прищепчуку та Михайлу Старинському.

Гуманітарний відділ.