Фурсівська громада

Київська область, Білоцерківський район

Архів новин

Дата: 12.08.2019 10:39
Кількість переглядів: 316

Відкриття спортивних майданчиків

Чудового  літнього  дня,  24  липня 2019  року,  в  селі  Трушки  відбулося  урочисте  відкриття     спортивних  майданчиків  зі  штучним  покриттям  та  тренажерним  обладнанням,  устаткування  для  облаштування  яких  було  передано  управлінням  фізичної  культури  і  спорту  Київської  облдержадміністрації  нашій  громаді  на  виконання  Київської  обласної  програми  розвитку  фізичної  культури та  спорту  «Київщина  спортивна  на  2017-2020  роки.
  На  новому  спортивному  майданчику,  зібралися  представники  Київської  обласної  державної  адміністрації,  Київського  обласного  відділення НОК України,  апарату  та  депутатського  корпусу  Фурсівської  сільської  ради,  Трушківського  старостинського  округу,  КОНЗ Трушківський  ЗЗСО   І-ІІІ  ступенів,  спортсмени,  серед  яких  був  чемпіон  та  володар  Кубку  України  зі  стрибків  у  довжину,  випускник  Трушківської  школи,  Артем  Засуха  та  небайдужі  жителі  нашої  громади.  Наші  юні  талановиті  юнаки  та  дівчата  привітали  присутніх  чудовою  піснею  та  показовим  спортивним  флешмобом.  Начальник  управління  фізичної  культури  і  спорту  Київської  облдержадміністрації  Сергій  Тімофєєв  привітав  нашу  громаду  з  відкриттям  майданчиків, зазначив,  що  це  стало  можливим  завдяки  децентралізації  та  спільному  зусиллю  облдержадміністрації  та  нашої  громади,   побажав  успішного  тренувального  процесу  та  вдалих  виступів   нашим  спортсменам,  закликав  до  подальшої  співпраці  заради  майбутнього  наших  дітей  та  здоров’я  нації.    Заступник  голови  Київського  обласного  відділення  НОК  України  Володимир  Корнієнко,  вручив  подяки за  розвиток  Олімпійського  руху  на  Київщині  в.о. старости  Трушківського  старостинського  округу  Тетяні  Матусевич  та  директору  КОНЗ  Трушківський  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів  Вірі  Саєнко,  висловив  надію  бачити  нашу   молодь  на  вершині  спортивного Олімпу.   До  виступів  долучилися:   заступник  сільського  голови  з  питань  діяльності  виконавчих  органів   Катерина  Кравцова,  начальник  гуманітарного  відділу  Валентина  Корнійчук  та  Голова  Білоцерквської  районної  федерації  футболу, депутат  Фурсівської  сільської  ради  Геннадій  Прищепчук,  які  висловили  подяку  всім  причетним  до  цієї  події,  окремо  Сергію  Тіімофєєву,  поділилися  планами  на  майбутнє,  завіривши,  що  це  тільки  початок  розвитку  фізичної  культури  та  спорту  в нашій  громаді,  на  черзі  створення  боксерського  клубу  та  ДЮСШ.  Приємно  відмітити,  що  всі  виступаючі  прийшли  не  з  пустими  руками,  а  передали  нашим  дітям  м’ячі  та  інший  спортивний  інвентар,  які  вони  будуть  використовувати  під  час  тренувань  та  змагань  на  чудовому новому  спортивному  майданчику,  подібного  якому  до  речі  немає  більше  ніде  в  Білоцерківському  районі.  У відповідь  хазяйка  закладу  Віра  Саєнко  та  вчитель  фізичної  культури  Віктор  Троценко  подякували  за  майданчики  та  подарунки,  завіривши,  що  майданчики  пустувати  не  будуть,  наші  діти  та  дорослі  матимуть  змогу  підвищувати  спортивну  майстерність  та  ставати  переможцями  спортивних  змагань  всіх  рівнів,  а  головне  вести  здоровий  спосіб  життя.
 Дуже  приємно  було  бачити  радісні  очі  наших  талановитих  юнаків  та  дівчат,  які  опанували  нові  майданчики  і  були  від  цього  у  захваті.  

Інші фотографії

Шкільні табори

З першого по п’ятнадцяте червня 2019 року в усіх ЗЗСО нашої Фурсівської ОТГ працювали пришкільні оздоровчі табори. Організація та проведення роботи в усіх таборах відмічалася масою позитиву та креативного підходу. Наші чудові юнаки та дівчата долучилися до змістовного, яскравого, корисного відпочинку під керівництвом досвідчених та люблячих вихователів. Вони отримали заряд бадьорості та енергії після тривалого навчального року. Вчителі фізичної культури на початку кожного дня проводили ритмічну ранкову зарядку. Було проведено низка фізкультурно-масових та спортивних заходів: малі олімпійські ігри, дні спорту, спартакіади,  різноманітні веселі старти та естафети, які додавали гарний настрій та позитивні емоції.

     Бажаємо нашим учням та вчителям вдало та корисно провести канікули та відпустки, відновити сили до нового навчального року.

Інші фото

                                                                                          Гуманітарний відділ.

    

Міжнародний День Захисту Дітей  

   

Чудового сонячного першого літнього дня, вся світова спільнота відзначала Міжнародний День Захисту Дітей. До цієї важливої події долучилася і наша Фурсівська ОТГ, на чолі з сільським головою Миколою Фурсенком. На початку заходу всі присутні: керівники, гості, вчителі, наші любі дітлахи та їхні батьки вишикувалися на центральному стадіоні села Фурси. Під величні звуки Державного Гімну  наш завгосп Володимир Фурсенко та кращі учні підняли Державний Прапор України. Сільський голова Микола Фурсенко привітав наших чудових юнаків та дівчат зі святом. До привітань приєднався Володимир Василенко, представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця», який передав малечі напої та смаколики. З нагоди свята в будинку культури  відбувся святковий концерт та розважальна програма для дітей, а на стадіоні розпочалося спортивне свято. За успіхами наших спортсменів з Білої Церкви приїхали спостерігати тренери-викладачі обласного спортивного ліцею-інтернату. У футбольному та волейбольному турнірах змагалися учні середніх та старших класів. Перемогу святкувала команда села Фурси, друге місце у команди села Матюші, вони отримали відповідні кубки, дипломи та медалі Окрасою спортивного свята стали змагання з сімейного спорту за участі малечі. Сімейні команди, які складалися з батька, мами та їх дітей, за веселої, активної підтримки вболівальників, змагалися в вправності, швидкості та влучності, виконуючі вправи естафет «Баскетбол», «Футбол» та «Фрізбі». На стадіоні вирували бурі яскравих позитивних емоцій. В кожній естафеті переможці та призери отримували медалі. За перемогу та призові місця в загальному заліку змагань з сімейного спорту команди отримали кубки та чудові набори подарунків для активного сімейного відпочинку, які були придбані та передані базою відпочинку «Трушкавель», яка розташована на мальовничій території нашої громади та гостинно створює умови для гарного відпочинку. В загальному заліку перше місце посіла команда сім’ї Ковальчук (Яків, Руслана та донька Мирослава). Друге місце виявилося у команди сім’ї Морозових (Володимир, Людмила та донька Віолетта). На третьому місці команда сім’ї Петракових (Вадим, Інна, донька Вероніка та син Тимур). До привітання та нагородження переможців долучилися Микола Фурсенко та небайдужий до наших дітей та спортсменів бізнесмен-меценат Вадим Маршалок, який привіз смаколики власного виробництва. Подяками та матеріальним заохоченням були відмічені вчителі фізичної культури Сергій Чіжов та Віктор Троценко, тренер нашої громади з боротьби вільної Олег Петров, також депутат Фурсівської сільської ради Мартін Погосян передав йому спортивний інвентар для залу боротьби, придбаний сільською радою.

          Всі учасники свята отримали таке приємне і доречне в спекотний день морозиво. За це та інші подарунки для наших чудових талановитих діточок велика подяка депутатам Фурсівської сільської ради Віталію та Сергію Шараварі, Анатолію та Олегу Ященко, Максиму Нагорному, Мартіну Погосяну та Геннадію Прищепчуку, які завжди переймаються за наших дітей і виділили відповідні власні кошти.

Інші фото

                                                                                           Гуманітарний відділ.

Нарада з питань розвитку волейболу на Київщині

      

У четвер 30 травня 2019 року в Київській обласній державній адміністрації відбулася нарада з питань розвитку волейболу Київщини, ініціатором якої стала команда Управління фізичної культури і спорту.

       Участь в обговоренні нагальних питань розвитку спорту, змагального процесу та спортивної інфраструктури взяли 43 представники волейбольної спільноти з 23 регіонів столичної області – тренери, спортсмени, очільники спортивних навчальних закладів, федерацій та громадських організацій, представники адміністрацій, міськрад та власне активісти. Зокрема на нараду був запрошений президент федерації волейболу України Михайло Мельник. Фурсівську ОТГ представляв вчитель фізичної культури Матюшівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Сергій Чіжов.

          Відкрив засідання начальник Управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв, коротко обмалювавши ситуацію, доповівши про внесок Управління в розвиток волейболу нашої області. А це створення резервної шатної збірної, видача стипендій, плани стосовно зведення нових мультифункціональних спортивних майданчиків в регіоні тощо.

           Далі продовжив нараду з присутніми головний спеціаліст відділу спорту та фінансово-економічної роботи Олександр Моспан, а модератором заходу виступив Олександр Васьківський, тренер ДЮСШ «Юність», міста Біла Церква.

Так, рішенням присутнього активу стало створення та легалізація Київської обласної федерації волейболу, з якою Управлінням фізичної культури і спорту у майбутньому заплановано заключення угоди про співпрацю. А також було обрано керівний склад новоствореної Федерації на чолі з президентом Миколою Синицею. Було узгоджено в рамках наради такий важливий момент, як підготовка та подання до Управління проекту календарного плану на друге півріччя 2019 року з волейболу. І насамкінець громада запланувала проведення низки спортивно-масових заходів, в тому числі у зв’язку відкриттям літнього сезону в найближчому майбутньому - з пляжного волейболу. Приємно відзначити, що волейбольна спільнота Київщини з ентузіазмом відгукнулися на подальші спільні дії для розвитку волейболу в нашому регіоні.

Інші фото

                                                                                           Гуманітарний відділ.

Старти надій

На виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури та спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки та відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки  Київської обласної державної адміністрації, 29 травня 2019 року в місті біла Церква відбулися зональні відбіркові змагання Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед учнів 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів “Старти надій”. В цьому заході Фурсівську ОТГ представляла команда КОНЗ Трушківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів під керівництвом вчителя фізичної культури Віктора Троценка. На змаганнях були присутні тренери-викладачі   Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» (КЗКОР “КОЛІФКС”), який є навчальним закладом, котрий забезпечує розвиток спортивних здібностей та обдарувань дітей та молоді з метою підготовки спортсменів до національних збірних команд України з видів спорту.  Наші юнаки та дівчата показали непогані результати, набравши 895 очок в чотирьох легкоатлетичних дисциплінах, посіли друге місце пропустивши вперед тільки команду міста Білої Церкви. Кращі результати показали Єлізавета Веряскіна та Тарас Мусієнко, які отримали запрошення навчатися в ліцеї-інтернаті фізичної культури та спорту.
Вітаємо наших чудових юнаків та дівчат, та бажаємо їм та їхньому наставнику подальших успіхів.

Детальний фотозвіт

 

         

 

 Фінальна частина обласних змагань Всеукраїнського спортивно-масового заходу Національного олімпійського комітету України "Олімпійське лелеченя"

 

Фінальна частина обласних змагань Всеукраїнського спортивно-масового заходу Національного олімпійського комітету України «Олімпійське лелеченя – 2019» відбулася 18 травня в селі Чайки Богуславського району, в  мальовничий  чудовій місцевості на території дитячого закладу санаторного типу «Чайка», де за перемогу вели боротьбу 14 команд-призерів зональних змагань, а саме:  Фурсівської сільської ОТГ, яку представляла команда «ОЛІМП» КОНЗ Трушківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Студениківської сільської ОТГ, м. Фастіва, м. Баришівки, Рокитнянського району, м. Васильківа, м. Бучі, Піськівської ОТГ, Білоцерківського району, м. Обухіва, Богуславського району, м. Білої Церкви, Бориспільського району, Таращанського району. Яскраве свято розпочалося під керівництвом головного судді змагань, заступника голови відділення НОК України в Київській області Володимира Васильовича Корнієнка, підняттям Державного Прапора України та Прапора НОК України. Юних олімпійців привітав Голова відділення НОК України в Київські області Ігор Йосипович Малинський, до якого долучилися представники Богуславської РДА, видатні спортсмени Київщини призери Олімпійських Ігор, та інших міжнародних змагань, директор санаторію «Чайка», представники компанії «Орлан – Інвест груп» генерального партнера розвитку Олімпійського руху в Київській області. Був проведений конкурс малюнків на олімпійську тематику. Оргкомітет також підготував та порадував всіх присутніх показовими виступами юних але вельми титулованих спортсменів. Веселі але напружені змагання тривали на протязі всього дня. Наша команда «Олімп», під час жеребкування отримала перший номер, а тому розпочинала всі види змагань. В підсумку наші чудові юнаки та дівчата вибороли третє місце, великий кубок та бронзові медалі. Також вони отримали кубок за естафету та подарунки від організаторів змагань. Радості у дітей від цього не було меж. Перше місце у команди міста Обухіва, друге посіла команда Бориспільського району. Був відмічений Подякою і наш невтомний вчитель фізичної культури Віктор Григорович Троценко, який доклав немало зусиль під час підготовки команди до цих важливих змагань.

            Вітаємо з цим гарним, довгоочікуваним результатом наших дітей, Віктора Григоровича, колектив КОНЗ Трушківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів та всіх причетних до цієї події.

Фотозвіт

                                                                         Гуманітарний відділ.

Турнір  з  футболу, присвячений   Дню  Перемоги

        

У  четвер  16  травня  2019 року,  на стадіоні  центру  олімпійської  підготовки  КЗ КОР  «КОЦОП», що  розташований  у смт. Терезине,  відбувся  довгоочікуваний,  не  одноразово  перенесений  через  складні  погодні  умови,  відкритий  турнір  з  футболу, присвячений   Дню  Перемоги  над  нацизмом  у  ІІ  світовій  війні  серед  юнаків 2011  р.н.  та молодших.  Це  свято  дитячого  футболу  було  організоване  Білоцерківською  районною  федерацією  футболу,  очолюваної  Генадієм  Прищепчуком,  спільно  з  гуманітарним  відділом  Фурсівської  сільської  ради.  Після  реєстрації  та жеребкування  шість  кращих  команд  юних  футболістів Київської  області  вийшли  на  зелений  газон,  та  під  бурну  підтримку  вболівальників,  повели  яскраву,  самовіддану  боротьбу  за  нагороди.  Нашу  громаду  представляла  команда  «Інтер» Фурси,  яку  підготував  тренер  Дмитро  Безпалий.  Змагання  проходили  за  коловою  системою.  Наші  юні  футболісти  першу  гру  з  командою  «Арсенал»  завершили  у  нічию.  Всі  інші  зустрічі  наша  команда  виграла,  що  дало  змогу  отримати  Перше  місце  і  золоті  медалі.  На  другому  хлопчаки  з  «Арсеналу»,  третіми  виявилися  спортсмени  команди  «БОС».  Кращими  гравцями  було   визнано:  воротар – Єгор  Куликов («БОС» Біла Церква);  захисник – Михайло  Пантель («Арсенал» Біла Церква);  нападник – Ілля  Джибладзе («Інтер» Фурси).  Після  завершення  цікавих  футбольних  баталій,  переможці,   призери  та  кращі  гравці  були  нагородженні  відповідними  ,кубками,   дипломами  та  медалями.  Крім  цього  всі  команди  отримали  чудові,  великі,  смачні  торти.  Всі  присутні  отримали  заряд  бадьорості  та  яскравих  позитивних  емоцій. 

         Бажаємо  нашим  дітлахам  та  їх  тренеру  подальших  вдалих  виступів.

Інші фото

                                                                                               Гуманітарний  відділ.

 

Першість  Білоцерківської  районної  ДЮСШ  з  футболу  серед  команд  юнаків    

  У  понеділок  13  травня  на  центральному  стадіоні  «Колос»  в  с. Шкарівка  відбулася відкрита  першість  Білоцерківської  районної  ДЮСШ  з  футболу  серед  команд  юнаків. 

      На  урочистому відкритті  змагань  спортсменам  побажала  перемог  директор ДЮСШ  Ганна  Яценко.  Хвилиною  мовчання  було  вшановано  пям’ять  учня та  спортсмена  Дроздівського  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів,  Олексія Макаренка, який передчасно  пішов  із  життя.

      Збірна  команда  Фурсівської  ОТГ,  яку  підготувала учитель фізичної культури  Фурсівського  ЗЗСО І-ІІІ  ступенів, Тетяна  Єжова,  в  рівній  боротьбі  здобула  Друге  місце  і  срібні  медалі. Перше  місце  та  золоті  медалі  отримала команда «Граніт-Шкарівка», яку готували тренер-викладач ДЮСШ Артем Юрковський   та   вчитель  фізичної  культури   Ольга   Чорна.  Третє  місце  та  бронзові  нагороди у футболістів Острійківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, яку готував  представник  команди  Віктор  Розпутній,  та  вчитель  фізичної  культури Тетяна Овдєєва.

         Кращим  нападником  турніру  визнано  Олександра  Пашінського,  учня  Фурсівського  ЗЗСО І-ІІІ  ступенів. 

       Директор Білоцерківської районної ДЮСШ Ганна Яценко нагородила переможців  та  призерів  змагань  кубками,  медалями  та  грамотами.

       Зростайте  і  сяйте  наші  зірки  футболу!  А  ми  бажаємо  Вам та  Вашим наставникам  успіхів  і  перемог  у  спорті  та  житті!

Інші фото

                                                                                         Гуманітарний  відділ.

Відкритий  турнір  з  футболу  серед  дівчат  на  Кубок  «Весна - 2019»

            

   У  суботу  11  травня  2019  року  в  с. Заворичі,  Калитянської  ОТГ,  Броварського  району,  відбувся  відкритий  турнір  з  футболу  серед  дівчат  на  Кубок  «Весна - 2019».  В  турнірі  приймали  участь  11  дівочих  команд  Київської  області,  серед  яких  і  «Леон – Фурси».  Представники  федерації  футболу  Київської  області  та  Сільський  голова  с. Заворичі  привітали  спортсменок  та  побажали  успіхів  у  спортивній  боротьбі  за  медалі.  Наші  дівчата,  під  керівництвом  тренерів  Дмитра  Беспалого  та  Володимира  Савченка,  зайняли  друге  місце  у  своїй  групі  і  в  фіналі  виграли  стикову  зустріч  з  рахунком  3:0,  відповідно  отримавши  третє  місце  і  бронзові  нагороди.  Перемогу  у  турнірі  святкували  дівчата  з  смт. Прилуки,  які  в  фіналі  переграли  команду  села  Заворичі.  Представниця  команди  «Леон»,  Олександра  Денисенко,  була  визнана  кращим  гравцем  турніру. 

              Закликаємо  всіх  дівчат  нашої  громади  до  участі  в  тренувальному  процесі  з  футболу,  де  вони  зможуть  проявить  свої  здібності  та  отримати  радість  від  здорового  образу  життя.

Інші фотографії

                                                                                    Гуманітарний  відділ

 

ІІІ  (обласний) етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України  «Козацький  гарт»

   

    На  виконання  Київської  обласної  програми  розвитку  фізичної  культури  та  спорту  «Київщина  спортивна»  на  2017-2020  роки,  відповідно  до  Плану  роботи  департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації  8  травня  2019  року  відбулися  зональні  змагання  ІІІ  (обласного) етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України  «Козацький  гарт».

        Згідно  розподілу  територій  на підгрупи змагання фестивалю пройшли у мм. Біла Церква, Бровари, Ірпінь, Васильків, Кагарлик, Яготин. У змаганнях прийняло  участь  25  команд  Київщини  (295 учасників).

         Нашу  Фурсівську  громаду  представляла  команда  КОНЗ  Трушківський  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів,  яку  підготував  вчитель  фізичної  культури  Віктор  Троценко.  Змагання  нашої  зони  проходили  в  м. Біла  Церква,  на  базі  Білоцерківського  ЗЗСО  №18  І-ІІІ  ступенів.  В  підсумку  наші  юнаки  та  дівчата  вибороли  третє  місце.  Перше  місце  отримала  команда  м. Біла  Церква.

Інші фото

 

                                                                                       Гуманітарний  відділ.

Спартакіада до Дня Перемоги 

9  Травня  2019  року  вся  наша  країна  святкувала  День  Перемоги  у  ІІ  світовій  війні.  Не  була  осторонь  і    Фурсівська  ОТГ.  По  всіх  населених  пунктах  нашої  громади  проходили  мітинги  вшанування  пам’яті  загиблих  воїнів. Після  мітингу,  в  будинку  культури  села  Фурси  відбувся  святковий  концерт,  останнім  номером  якого  був  показовий  виступ  юних  спортсменів  нашої  громади,  які  займаються   Кіокушин-кан  карате   в  клубі  “Волот”  у тренера  Володимира  Данилка.  Цим  виступом  розпочалася  святкова  спартакіада.  На  зеленому  газоні  стадіону  розпочалися  цікаві футбольні  баталії. Фаворитом  виявилася  команда  «Фурси-І»,  яка  і  посіла  І  місце,  на  ІІ  місці  дівчата  з  команди  «Леон-Фурси»,  третє  місце  у  команди  «Матюші». Кращим  гравцем  з  футболу  визнано  Олександра  Пашінського.  Після  цього  свою  силу  демонстрували  атлети  на  перекладині  та  в  підйомі  гирі.  Серед  дорослих  І  місце  на  перекладині  у  Сергія  Чіжова.  В  підйомі  гирі  серед  дорослих  не  було  рівних  Володимиру  Мазуру, який  посів  І  місце.  Серед  юнаків  І  місце  на  перекладині  отримав  Ілля  Гненюк,  Олександр  Пашінський  взяв  першість  з  підйому  гирі.  До  підйому  на  перекладині  долучилися  і  дівчата,  кращою  серед  яких  стала  Олександра  Денисенко,  показавши  результат  кращий  за  багатьох  хлопців  Закінчували  програму  святкових  змагань  волейболісти.  На  волейбольній  площадці  вирували  неабиякі  пристрасті.  Весело,  яскраво,  емоційно  змагалися  змішані  команди  дорослих  та  учнів,  жіночої  та  чоловічої  статі.   В  підсумку,  після  напруженої,  рівної    боротьби,  «золото»  здобула  команда  «Фурси-І», «срібло» отримала команда  «Матюші»,  «бронза»  у  команди  «Леон-Фурси». Кращим  гравцем  з  волейболу  виявився  Андрій  Горбатюк.  Крім  цього  приз  «Глядацьких  симпатій»  отримала  Юлія  Пархоменко.  Всі  переможці  та  призери  отримали  відповідні  кубки,  дипломи  та  медалі,  а  головне  заряд  бадьорості  та  позитивних  емоцій.  Також  треба  відмітити,  що  успішному  проведенню  цього  доволі  тривалого  чудового  заходу  сприяла  смачнюча  «солдатська»  каша,  якою  традиційно  всіх  присутніх  пригощала  бригада  кашоварів  під  керівництвом  Ігоря  Ковтуна.
          Бажаємо  всі  щастя,  здоров’я  та  миру!  

Детальний фотозвіт

                                                                              Гуманітарний  відділ

 

 

Шановні   мешканці  та  гості  Фурсівської  ОТГ!

          

            Вітаємо  Вас  з  наступаючим  святом  Днем  Перемоги  у  ІІ  світовій  війні,  та  запрошуємо  всіх  бажаючих  взяти  участь  у  святковій  спартакіаді,  яка  відбудеться  9 Травня 2019  року  в  с. Фурси  на  центральному  стадіоні  нашої  громади.  Початок  о  12 (13) годині.

            Програма  спартакіади:  турнір  з  футболу,  турнір  з  волейболу,  підтягування  на  перекладині  та  підйом  гирі.  Змагання  будуть  проходити  в  двох  категоріях:  учнівська  молодь  та  дорослі,  склад команд  змішаний – як  чоловічої  так  і  жіночої  статі.

Гуманітарний  відділ
Фурсівської сільської ради

 

Відкритий  турніру з футболу, присвяченого   героям  Чорнобиля  серед  юнаків 2010  р.н.  та молодших  


       Чудового,  сонячного  дня  25  квітня  2019 року,  на стадіоні  центру  олімпійської  підготовки  КЗ КОР  «КОЦОП», що  розташований  у смт. Терезине,  відбувся  відкритий  турніру з футболу, присвяченого   героям  Чорнобиля  серед  юнаків 2010  р.н.  та молодших.  Це  свято  дитячого  футболу  було  організоване  Білоцерківською  районною  федерацією  футболу  спільно  з  гуманітарним  відділом  Фурсівської  сільської  ради.  Після  реєстрації  та жеребкування  вісім  кращих  команд  юних  футболістів Київської  області  вийшли  на  зелений  газон,  та  під  бурну  підтримку  вболівальників,  повели  яскраву,  самовіддану  боротьбу  за  нагороди.  Нашу  громаду  представляла  команда  «Інтер» Фурси,  яку  підготував  тренер  Дмитро  Безпалий.  На  груповій  стадії  турніру  наші  хлопчаки  поступилися  майбутньому  чемпіону,  команді  ДЮСШ Фастів,  та  вигравши  інші  матчі,  посіли  друге  місце  в  своїй  групі.  У  стиковій  зустрічі  за  третє  місце  наша  команда  перемогла  «Арсенал» Біла  Церква  і  здобула  бронзові  нагороди.  Друге  місце  отримала  команда  «Зміна» Біла  Церква.  Кращими  гравцями  було   визнано:  воротар – Скороход («Зміна»);  захисник – Осадчук («Інтер»);  нападник – Золотухін (ДЮСШ Фастів).  Після  завершення  цікавих  футбольних  баталій,  в  яких  юні  спортсмени  демонстрували  своє  вміння  та  не аби  яку  мужність,  часом  витираючи  сльози  від  дошкульних  ударів  м’ячем,  або  зіткнень  з  суперником,  продовжували  боротьбу,  головний  спеціаліст  з  питань  спорту  гуманітарного  відділу  Олександр  Ніколаєнко  вручив  переможцям,   призерам  та  кращим  гравцям  кубки,   дипломи  та  медалі.  Крім  цього  всі  команди  отримали  чудові,  великі,  смачні  торти.  Всі  присутні  отримали  заряд  бадьорості  та  яскравих  позитивних  емоцій.  
         Бажаємо  нашим  дітлахам  та  їх  тренеру  подальших  вдалих  виступів.

Фотозвіт


                                                                                               Гуманітарний  відділ.

 

Обласні  зональні  змагання  Всеукраїнського  турніру  на  призи  клубу  «Шкіряний  м’яч»


     У  неділю  21  квітня  2019  року,  незважаючи  на день  виборів  президента  України,  на  футбольному  майданчику  ДЮСШ  «Зміна»  в  Білій  Церкві  відбулися  обласні  зональні  змагання  Всеукраїнського  турніру  на  призи  клубу  «Шкіряний  м’яч»,  серед  юнаків  2008  р.н..  Збірна  команда  Фурсівської  ОТГ,  під  керівництвом  учителя  фізичної  культури  КОНЗ  Трушківського  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів  Віктора  Троценка  посіла  третє  місце.  На  другому  місці  команда  Тетіївської  ОТГ.  Перемогу  очікувано  святкували  футболісти  Білої  Церкви,  які  перемогли  з  великим  рахунком  всіх  суперників  та  вийшли  до  фіналу  обласного  етапу  змагань.

Інші фото


Гуманітарний  відділ.

 

Чемпіонат Київської області з футзалу серед дівчат

               

Відповідно до Плану роботи департаменту освіти і науки  Київської обласної  державної  адміністрації,  Київської  обласної  федерації  футболу,  на виконання  заходів  з  реалізації «Програми  розвитку  масового футболу  2014 –2018 років»,  «Програми  розвитку  фізичної  культури  та  спорту  у  Київській області «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки»  та Регламенту проведення Чемпіонату  Київської  області  з  футзалу  серед  команд  дівчат  2002 – 2003, 2004-2005  р.н.,  2006  р.н.,  і  молодше,  13  квітня  2019 року  в  с. Калинівка Броварського району в спортивному  залі будинку культури с. Калинівка  відбулися  фінальні  змагання  серед  дівчат  старшої  вікової  групи  зазначеного чемпіонату.  Відкривали  змагання  директор  КЗБРР  ДЮСШ  Тетяна Філліпова та  директор  спортивного  комплексу  Дмитро  Дьогтяр,  сказавши  теплі  слова  побажань  учасникам  змагань.

                В  результаті  наполегливої,  яскравої  боротьби  за  медалі,  команда  Фурсівської  сільської  ради  «Леон»,   посіла  друге  місце.  В  фіналі  наші  чудові  дівчата  поступилися  досвідченій  команді  "КДЮСШ" м. Славутич,  яка  і  стала  чемпіоном,  третю  сходинку  опанувала  команда  "Заворицького НВК" Броварського  району.  Медалі  дипломи та кубки спортсменкам вручали заступник  голови  комітету  дівочого  футзалу  КОФФ  Володимир  Панченко  та   виконавчий директор КОФФ Василь Наливайко, котрий від імені народного депутата України  Ярослава Москаленка  та КОФФ вручив всім командам  у  подарунок  футбольні  м’ячі.  Спеціальними  призами  були  нагороджені  кращі гравці  команд,  серед  яких  капітан  команди  «Леон»,  Анастасія  Кошова.

               Вітаємо  з  успіхом  наших  дівчат  та  їхніх  тренерів:  Дмитра Беспалого,  Володимира  Савченка,  та  Миколу  Товмаша.  Бажаємо  подальших  вдалих  виступів.

Фотозвіт

                                                                                          Гуманітарний  відділ

Відкритий  чемпіонат ДЮСШ  "Олімп"  з  вільної  боротьби  серед  юнаків  та  дівчат  молодшої  вікової  категорії

      

  15  квітня  2019  року  в  місті  Біла  Церква  відбувся  відкритий  чемпіонат ДЮСШ  "Олімп"  з  вільної  боротьби  серед  юнаків  та  дівчат  молодшої  вікової  категорії.  В  цьому  яскравому  заході  взяли  участь  представники  нашої  громади,  учні  Фурсівського  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів,  вихованці  досвідченого тренера  Олега  Петрова.   За  дуже  малий  термін  наші  юні  спортсмени  досягли  неабиякої  вправності  та  майстерності.  Це  відмітив  президент Асоціації спортивної  боротьби  України,  олімпійський  чемпіон,  Ельбрус   Тедеєв.  На  цьому  турнірі  з’явилися  і  перші  успіхи.  Так  Даша  Олійник  отримала  срібну  медаль,  Денис  Олійник  та  Данило  Кваша  вибороли  бронзові  нагороди.

        Вітаємо  призерів  та  їх  тренера  з  медальним  почином  та  бажаємо  подальших  вдалих  виступів  на  борцівському  килимі.

Фотозвіт

                                                                                      Гуманітарний  відділ.

Олімпійське лелечення 2019

13 квітня 2019 Біла Церква зустрічала на наступному випробуванні переможців ІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу Національного олімпійського комітету України «Олімпійське лелеченя – 2019».

У затишному спортивному комплексі Білоцерківської ДЮСШ «Юність» в змаганнях ІІІ зонального етапу зустрілися перші вісім команд – переможців ІІ етапу.

Юних лелеченят вітали заступник голови відділення НОК України в Київській області Володимир Корнієнко.

Під час урочистого відкриття змагань учасники і судді дали олімпійську клятву та переглянули показові виступи гімнасток ДЮСШ «Юність». А допомогу в проведенні змагань з волейболу надавали юні волейболісти ДЮСШ «Юність», учасники чемпіонату світу в Хорватії .

У напруженій боротьбі перемогу виборола команда м. Білої Церкви, друге місце програвши всього одне очко посіли чудові лелеченята нашої Фурсівської сільської ради, яку представляли учні КОНЗ Трушківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, третіми були представники Білоцерківського району.  Наші юні олімпійці в фінальній частині ІІІ етапу виборюватимуть право захищати честь Київщини на Всеукраїнському етапі змагань «Олімпійського лелеченяти».

Всі учасники отримали нагороди за участь у змаганнях від відділення НОК України в Київській області. Володимир Корнієнко також вручив подяки за підготовку команд вчителям фізичної культури.

Подяку за вагомий внесок у розвиток Олімпійського руху на Київщині отримав вчитель фізичної культури КОНЗ Трушківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Віктор Троценко, та головний спеціаліст з питань культури гуманітарного відділу Олександр Ніколаєнко.

Зазначимо, фінальна частина обласних змагань відбудеться 18 травня в селі Чайки Богуславського району, де за перемогу поборються 15 команд-призерів зональних змагань.

Бажаємо нашій команді та її керівникові Віктору Троценку подальших вдалих виступів.

Фотозвіт

                                                                                         Гуманітарний відділ

Міжнародний турнір з  вільної боротьби «Мухаджир»-2019

        23 березня Київський військовий ліцей імені Івана Богуна гостинно приймав учасників та гостей міжнародного турніру з вільної боротьби «Мухаджир»-2019. Турнір проводився за ініціативи та сприянню кримських татар. 270 юних борців з усіх куточків нашої держави, включаючи Крим та Донбас, а також з Кавказу вели боротьбу за нагороди на трьох килимах. Серед учасників були і кілька представників нашої громади, які займаються вільною боротьбою на базі Фурсівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, під керівництвом чудового тренера Олега Петрова. Незважаючи на те, що наші діти займаються всього кілька місяців, вони демонструють вправну боротьбу. Так Назар Степанкевич 2008 року народження виграв кілька схваток у борців які займаються по кілька років і посів 8 місце серед 30 учасників своєї вагової категорії. Маємо надію, що це тільки початок і перемоги будуть не за горами. Наша делегація брала участь у цьому великому, представницькому турнірі за сприянням депутата Фурсівської сільської ради Мартіна Погосяна.

        Бажаємо нашим борцям та їхньому тренеру вдалих виступів та яскравих перемог.

                                                                                                 Гуманітарний  відділ.

 

"Олімпійське лелеченя" завітало до Фурсівської ОТГ

      «Олімпійське  лелеченя»  завітало  до  Фурсівської  ОТГ.  В  с.Трушки,  на  базі  КОНЗ  Трушківський  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів,  05  квітня  2019  року,   відбувся  спортивно-масовий  захід  Фурсівської  сільської  ради  серед  дітей  «Олімпійське лелеченя» -2019,  як  ІІ  етап  Київського  обласного  спортивно – масового   заходу   серед   дітей  «Олімпійське лелеченя» - 2019.  Захід проходив  в рамках   Всеукраїнського заходу «Олімпійське лелеченя» - 2019,  започаткованому  Національним Олімпійським  комітетом  України.   У  гостинному,  святково  прикрашеному, оздобленому  олімпійською  символікою  залі,  зібралися  наші  любі,  юні майбутні  олімпійці,  які  представляли  команди:  «Чемпіон» (Матюші),  «Олімп» (Трушки),  «Олімпієць» (Фурси),  «Живчики» (Пищики). 

Свято  розпочалося  Державним  та  Олімпійськими  гімнами.  В.о.  старости  Трушківського  старостинського  округу  Тетяна  Матусевич  звернулася  до  учасників,  директор  закладу  Віра  Саєнко  продовжила  привітання,  до  яких  долучився  головний  спеціаліст  з  питань  спорту  гуманітарного  відділу  Олександр  Ніколаєнко.  Вражаючою  подією  стала  поява  Заслуженого  майстра  спорту  України,  учасника  двох  Олімпійських  Ігор,  неодноразового  чемпіона Світу  і  Європи,  володаря  кубків  Світу,  велосипедиста  Володимира  Дюді,  який  поділився  своїми  враженнями  від  Олімпійських  ігор,  досвідом  тренувань  та  виступів  на  змаганнях.  Головний  суддя  заходу  Віктор  Троценко  оголосив  програму  змагань,  яка  складалася  з  рухово-композиційної   презентації  команди, олімпійської  вікторини,  волейболу  та  комбінованої  естафети. Це вимагало  від  учасників  не  тільки  спортивних  навичок,  але  й  неабиякої ерудиції,  артистизму  та  творчого  доробку. 

Після  жеребкування  команди  розпочали  свої  презентації.   Змагання  проходили  дуже  яскраво,  весело  та  непередбачено.  Наприклад  після  волейбольного  турніру  для  розподілу  місць  довелося  підраховувати  кількість  забитих  і  пропущених  м’ячів  у  кожній  партії.  Команда  «Живчики»  дуже  вдало  розпочали  виступи,  показали  чудову  презентацію,  але  в  подальшому  їм  трохи  не  повезло.  Дебютант,  Матюшівський  «Чемпіон»,  навпаки  після  презентації  був  останнім,  але  виграв  з  великим  відривом  вікторину  і  в подальшому  в  кожному  конкурсі,  продемонструвавши  неабияку  жагу  до  перемоги,  наступав  на  п’яти   досвідченому  «Олімпу»,  який  в  підсумку  все таки  виборов  І  місце.  «Чемпіон»  отримав  друге  місце.  На  третьому  команда  «Олімпієць».  Переможці  та  призери  отримали  кубки  та  медалі,  всі  учасники  отримали  відповідні  дипломи  від  Голови  відділення  НОК  України  в  Київській  області  Ігоря  Малинського. 

Вітання  і  подяка  всім  причетним  до  підготовки  команд  до  цього  спортивного  свята.  Команда «Олімп»  буде наполегливо  готуватися  до  обласного  ІІІ  етапу  цього  заходу.  Бажаємо їм  гідно  представити  нашу  громаду  і  здобути  перемогу!

Фотозвіт

                                                                                   Гуманітарний  відділ.

Чемпіонат Центрального бранча Кіокушин-кан карате 16 березня 2019 року, в Києві пройшов чемпіонат Центрального бранча Кіокушин-кан карате в Україні в розділі “куміте”.

У змаганнях взяли участь учні  Фурсівського та Пищиківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, які займаються в клубі “Волот” у тренера Володимира Данилка. Турнір складався з трьох частин. Спочатку був проведений турнір для юних спортсменів – “Випробування поєдинком”. Протягом всього турніру, в залі вирував справжній феєрверк емоцій – від розчарувань та перших сліз, до радісних криків батьків і оплесків колег по команді. Тут перемога особливо цінна як для тих, хто піднявся на п’єдестал, так і для тих, хто боровся вперше, долаючи свій страх. Всі спортсмени продемонстрували високий рівень техніки, бойовий дух та волею до перемоги.
Продовженням чемпіонату стали поєдинки серед досвідчених бійців, хто постійно виступає на турнірах, в тому числі міжнародного рівня. Тут змагалися техніка і сила. Переможці визначалися в напруженій та в наполегливій боротьбі.
Третій розділ турніру – ката, серед дорослих і підлітків. Даний розділ складався з двох дисциплін: ката і ката з жердиною “бо”. Техніка роботи зі зброєю в даний час є одним з ключових елементів, який викладається інструкторами Бранча під керівництвом президента Всеукраїнської федерації кіокушин-кан Бориса Гладкого.
Практика роботи зі зброєю, яке в карате спочатку мала прикладний фактор, зараз є важливим тренувальним аспектом. Вона дозволяє відпрацьовувати правильність стійок, переміщення, роботу стегон, кінцеву фазу удару. Тому ефективна і для підготовки спортсменів для куміте.
Загалом, чемпіонат показав хороший рівень підготовки спортсменів, багато з яких незабаром візьмуть участь у всеукраїнських та міжнародних турнірах.
       Вітаємо переможців та бажаємо їм вдалих виступів в цьому сезоні!

       І-місце: Богдан Карпенко,  Ростислав Богателя  (Фурси)       

                     Аліна Колпачьова,  Кіра Колісниченко  (Пищики).

    ІІ-місце: Дарина Артамонова,  Богдан Музиченко,  Тімур Петраков (Фурси)

             &


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора