Пляжний волейбол

Дата: 12.08.2019 14:30

Чудового сонячного серпневого дня, 10.08.2019 року, на новому майданчику, на  стадіоні  мкрн. Гайок, де зібралася чимала кількість прихильників здорового образу життя, відбулася відкрита Першість Фурсівської сільської ради з волейболу пляжного серед чоловіків та жінок. В змаганнях взяли участь представники населених пунктів нашої громади, міста Біла Церква та Білоцерківського району. Цей захід був проведений за сприянням депутата Фурсіської сільської ради Геннадія Прищепчука, який приклав чимало зусиль на будівництві майданчика і взяв особисту участь у змаганнях, та депутата Білоцерківської міської ради Ігоря Гейла, який опікується фізичною культурою та спортом. Ця подія є прикладом дружньої, вдалої, взаємовигідної міжмуніципалітетної співпраці. За традицією змагання розпочалися Державним Гімном України, який слухали всі присутні, рівняючись на флагштоки, на яких майоріли Державний Прапор України та Прапор Фурсвської ОТГ. Після жеребкування, проведеного головним суддею Віктором Троценком, команди вийшли на майданчик і розпочали цікаву, видовищну, захоплюючу боротьбу за нагороди. На стадіоні вирували бурі яскравих емоцій, глядачі підтримували спортсменів гучними оплесками. Перше місце серед жінок зайняла команда «Фаворит», яку очолювала директор районної ДЮСШ Ганна Яценко, вона також була визнана кращим гравцем серед жінок. Кращими серед чоловіків була команда «Дрозди І», капітан якої Василь Іванченко став кращим гравцем серед чоловіків. Команда Геннадія Прищепчука, доклавши чимало зусиль і продемонструвавши вольові риси характеру посіла третє місце. Всі переможці, призери та кращі гравці отримали відповідні кубки, дипломи та медалі. Також приз «Глядацькі симпатії» серед жінок отримала Ганна Комокіна з команди «Гайок І», та серед чоловіків капітан команди «Трушки І»» Станіслав Василенко.  Крім цього всі присутні отримали заряд бадьорості та масу позитивних емоцій від чудової гри та дружнього спілкування.
Дуже велика подяка всім учасникам, тим хто приймав участь у підготовці та проведенні цього заходу, окремо нашим шановним депутатам Фурсівської сільської ради Анатолію та Олегу Ященкам, які не оминули своєю увагою це свято спорту і забезпечили всіх таким приємними та доречними цього спекотного дня морозивом та напоями, а також небайдужому до спортсменів бізнесмену-меценату Вадиму Маршалку, який привіз у подарунок чудове печиво власного виробництва.

Інші фото

Гуманітарний відділ.