Фурсівська громада

Київська область, Білоцерківський район

Головне управління Пенсійного фонду України Київської області

ЕЛЕКТРОННА ТРУДОВА КНИЖКА

«Електронна трудова книжка» - ще один корисний сервіс Пенсійного фонду, який дає змогу громадянам дізнаватися детальну інформацію про свою трудову діяльність, а також про сплачені страхові внески.

Щоб передати скан-копії паперової трудової книжки до ПФУ для внесення даних до Реєстру Застрахованих осіб, Вам потрібно зайти на портал Пенсійного фонду України (Шр5:рої1а1.рйд.§оу.иа) за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП) або авторизуватись на сайті вебпорталу за допомогою ОоуГО- інтегрованої системи електронної ідентифікації.

Після натискання у правому верхньому куті поля «Вхід» оберіть спосіб входу (авторизуватись можна за допомогою ЕЦП або ОоуГО).

Звичайні фізичні особи (працівники) мають обрати «Фізична особа», а роботодавці (як юридичні особи, так і ФОП) мають обрати «Юридична особа».

Після авторизації буде здійснено вхід до особистого кабінету на вебпорталі електронних послуг.

У розділі «Комунікації з ПФУ» оберіть сервіс «Надання скан-копій трудової книжки».

Перед внесенням скан-копій система видасть коротку інструкцію. Так, сканувати можна:

  • або окрему кожну сторінку трудової книжки і зберегти у форматі ДРО,
  • або відразу всі сторінки сформувати у один загальний файл у форматі РКР (розмір кожного файлу не повинен перевищувати 1 Мб).

Після натискання кнопки «Продовжити» Ви перейдете у розділ завантаження.

Потім необхідно натиснути кнопку «Додати файл» та обрати заздалегідь підготовлені скан-копії трудової книжки.

Не забудьте поставити «галочку» про те, що даєте згоду на обробку персональних даних у спеціальному полі.

Натискаєте «Відправити до ПФУ» і копія Вашої трудової книжки буде передана до ПФУ.

Увага! Скан-копії необхідно робити всіх заповнених сторінок трудової книжки у хронологічному порядку, мають відображати всі реквізити документа та безпосередньо самі записи, мають бути чіткі та придатні для сприйняття їх змісту.

Оцифрувания відомостей про трудову діяльність працівника на підставі сканованих копій документів здійснюватиме відповідальна особа ПФУ шляхом доповнення персональної облікової картки в Реєстрі застрахованих осіб інформацією, наявною в завантажених сканованих копіях документів.

 

«Е-пенсія» - признач пенсію в «один дотик»

Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян за призначенням пенсії в «один дотик» через вебпортал електронних послуг Фонду.

Сервіс передбачає: подання документів для призначення пенсії дистанційно в електронному вигляді (заява та копії документів,завірені електроним підписом); після отримання рішення про призначення пенсії повідомлення про неохідність звернення до сервісного центру за отриманням посвідчення.

Сервіс призначення пенсії в «один дотик» є однією зі складових частин системи надання послуг у сфері пенсійного забезпечення в електронній формі («Е-ПЕНСІЯ»), що реалізується Пенсійним фондом України і включає заходи з переведення в електронну форму надання послуг та організацію обміну даними з державними реєстрами для зменшення паперового документообігу при наданні послуг. Впровадження такої системи спрощує взаємодію громадян з Пенсійним фондом України, дозволяє зменшити витрати часу осіб, які звертаються за призначенням пенсії, забезпечує максимально комфортні умови для отримання послуг, не виходячи з дому.

Довідково: на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України працює низка сервісів для пенсіонерів, застрахованих осіб та страхувальників.

Це зокрема: налаштування послуг безкоштовного СМС - інформування (щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем та страхового стажу особи);

отримання довідок, достовірність яких підтверджується фК-кодом (про розмір сплачених внесків (Форма ОК-5),витяг із реєстру застрахованих осіб, довідка про розмір пенсії);

отримання застрахованими особами через особистий кабінет інформації про страховий стаж та щомісячні відрахування єдиного соціально внеску роботодавцем;

кабінет страхувальника, через який можна отримати інформацію стосовно сплати єдиного соціального внеску, в тому числі щодо заборгованості підприємства з цього виду платежу, а також електронну «Довідку про трудовий та страховий стаж» працівників для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності.

Веб-портал Пенсійного фонду України - сервіс без черг та зайвих витрат

веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально з дотриманням вимог до захисту персональних даних. Після проходження відповідної процедури реєстрації, коло електронних послуг значно розширюється, надаються наступні можливості: отримання інформації про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески з системи персоніфікованого обліку починаючи з 2000 року (для тих громадян, які працюють чи працювали); отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів); формування запитів на попередню підготовку документів; можливість подачі скарг; запис на прийом до фахівців Фонду; отримання інформації про стан розрахунків платників з Пенсійним фондом України (для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).

Процедура реєстрації на веб-порталі максимально спрощена - проводиться така процедура тільки один раз. Для цього необхідно звернутися до відповідного територіального органу Пенсійного фонду. Громадяни звертаються до найближчого управління Фонду за місцем їх проживання. Юридичні особи (підприємства, установи, організації) до управління Фонду за місцем їх фактичної реєстрації.

При зверненні необхідно заповнити заяву (можна підготувати заяву вдома за формою, яка викладена на веб-порталі, або заповнити безпосередньо при зверненні до Фонду - при необхідності фахівці Фонду допоможуть Вам у її заповненні). Працівники Фонду ідентифікують особу заявника (представника) шляхом перевірки пред’явлених документів та перевіряють повноту та відповідність вказаних у заяві персональних даних особи даним, що містяться у пред’явлених цією особою документах.

Звертаємо увагу, що також існує можливість подачі заяви на реєстрацію безпосередньо з порталу (без особистої явки до органу ПФУ) - тільки при наявності електронно-цифрового підпису (ЕЦП). Ідентифікація користувачів може здійснюватися за допомогою електронного пенсійного посвідчення (ЕПП). В повному обсязі всі можливості порталу доступні тим користувачам, які використовують для авторизації на порталі електронно-цифровий підпис або електронне пенсійне посвідчення, а саме: - подання звернень щодо перерахунку пенсії без безпосередньої явки до відділу ПФУ; - подання звернень щодо призначення пенсії без безпосередньої явки до відділу ПФУ; - перегляд електронної пенсійної справи. Як повідомив Контакт- центр Акредитованого центру сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби (0- 800-501-007), пенсіонери можуть безкоштовно отримати електронний цифровий підпис. Адреси, телефони а також розклад роботи відокремлених пунктів реєстрації користувачів ЕЦП можна побачити на інтернет-порталі АЦСК інформаційно-довідкового департаменту ДФС. Для цього потрібно зайти на головну сторінку установи й вибрати віконце «Контакти». Також на згаданому порталі міститься перелік документів, необхідних для отримання електронного цифрового підпису.

Реєструйтесь на веб-порталі та отримуйте зручний доступ до електронних послуг без черг та зайвих витрат.

НОВІ РАХУНКИ ДЛЯ СПЛАТИ ЄДИНОГО СОЦІАЛЬНОГО ВНЕСКУ

«Е-пенсія» - признач пенсію в «один дотик»

Перерахунок пенсій з 1 липня 2019 року

 

           Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 липня 2019 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, підвищено з 1497,00 грн. до 1564,00 грн.

В зв’язку з цим, органами Пенсійного фонду України буде проведений черговий перерахунок пенсій.

Перерахунку підлягатимуть, зокрема:

  • мінімальні та максимальні розміри пенсій;
  • доплата за понаднормативний стаж, передбачена статтею 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (крім пенсіонерів, які працюють (провадять діяльність, пов’язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування));
  • надбавка до пенсії за особливі заслуги відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною»;
  • підвищення відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань»;
  • щомісячна державна адресна допомога інвалідам війни та учасникам бойових дій;
  • мінімальна пенсійна виплата особам з інвалідністю, щодо яких встановлено причинний зв'язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою та інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС;
  • державна соціальна допомога на догляд інвалідам війни;

 

Виплати, які залежать від величини прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, та їх розміри з 01.07.2019 наводимо нижче:

 

Найменування виплати

 

Розмір, грн.

Мінімальна пенсійна виплата відповідно до статті 28 Закону України

«Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»

Максимальна пенсійна виплата

1564,00

15640,00

Мінімальні розміри пенсій у зв’язку з втратою годувальника в залежності від кількості непрацездатних утриманців

Один (100%)

1564,00

Два (120%)

1876,80

Три та більше (150%)

2346,00

Мінімальна пенсійна виплата інвалідам війни та учасникам бойових дій, а також  інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

 Інвалідам І групи (285%)

4457,40

 Інвалідам ІІ групи  (255%)

3988,20

 Інвалідам ІІІ групи  (225%)

3519,00

Учасникам бойових дій (165%)

 

2580,60

Мінімальний розмір пенсії для інвалідів щодо яких встановлено причинний зв'язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою  

Інвалідам І групи (150%)

2346,00

Інвалідам ІІ групи (125%)

1955,00

Інвалідам ІІІ групи (110%)

1720,40

Діти – інваліди

Діти – інваліди  (100%)

1564,00

Державна соціальна допомога на догляд інвалідам війни, передбачена Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам»

Інвалідам війни І групи підгрупи А (100%)

1564,00

Інвалідам війни І групи підгрупи Б (50%)

782,00

Інвалідам війни ІІ групи (25%)

391,00

Інвалідам війни ІІІ групи (15%)

234,60

Підвищення, передбачене Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

Інвалідам війни І групи (50%)

782,00

Інвалідам війни ІІ групи (40%)

625,60

Інвалідам війни ІІІ групи (30%)

469,20

Учасникам бойових дій (25%)

391,00

Учасникам війни, нагородженим медаллю (15%)

234,60

Учасникам війни (10%)

156,40

Доплата до підвищення учасникам війни, нагородженим медаллю (5%)

78,20

Підвищення, передбачене Законом України «Про жертви нацистських переслідувань»

Неповнолітнім в’язням – інвалідам І групи (50%)

782,00

Неповнолітнім в’язням – інвалідам ІІ групи (40%)

625,60

Неповнолітнім в’язням – інвалідам ІІІ групи (30%)

469,20

Неповнолітнім в’язням (25%)

391,00

Колишнім в’язням концтаборів та інших місць примусового тримання, нагороджених медаллю (15%)

234,60

 Колишнім в’язням концтаборів та інших місць примусового тримання (10%)

156,40

Доплата до підвищення колишнім в’язням, нагородженим медаллю  (5%)

78,20

Надбавка на утриманців відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб»

Надбавка на утриманців (50 %)

782,00

 

        Переглянута також  буде надбавка до пенсії особам, які мають статус «Почесний донор України» та «Почесний донор СРСР». Розмір цієї надбавки збільшиться з  185,30 грн. до 193,60 грн. Слушно зауважити, що зазначена надбавка визначена на рівні 10 %  від прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць, який  з 01.07.2017 р. складає 1936,00 грн.  

Перерахунок пенсій з 01.07.2019 р. органами Пенсійного фонду України буде проведений автоматично.

Розмір підвищення пенсії кожній особі визначатиметься індивідуально.

Інформацію щодо механізму проведення перерахунку пенсій особи зможуть отримати в Білоцерківському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України за адресою: м. Біла Церква, вул. Я.Мудрого, 2.

 

 

 

 

Звертаємо увагу платників ЄСВ, що з 02.05.2019 функціонують нові рахунки для сплати ЄСВ, які відкриті на балансі центрального  апарату Казначейства (код банку – 899998). Граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню ЄСВ, які відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві сплив 01.05.2019. Починаючи з 02.05.2019 кошти, які  сплачуватимуться на старі рахунки по зарахуванню ЄСВ, не будуть зараховуватись. Посилання на сайт, де розміщенні рахунки для сплати ЄСВ:
http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/214641.html

Завчасно вдячні за позитивне вирішення питання.

З повагою,
Голова комісії з припинення
об`єднаного управління К.БУДКО

Пенсія через банк – це вигідно і зручно

Білоцерківське об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує, щодо отримання пенсіонерами пенсій та житлових субсидій за довіреністю, та які не мають змоги їх отримувати самостійно

Легалізація заробітної плати і трудових відносин – соціальна захищеність кожного

 ПРО БЕРЕЗНЕВІ ПЕРЕРАХУНКИ

Інформація про субсидії(відео)

СКАЖИ “НІ” ЗАРПЛАТІ В “КОНВЕРТАХ”!

Перерахунки пенсій з 01 січня 2019 року

ТІНЬОВА ЗАРПЛАТА - ГЛУХИЙ КУТ МАЙБУТНЬОЇ ПЕНСІЇ

Як отримати право на житлову субсидію
Перерахунок пенсій з 01 грудня 2018 року
Перерахунок пенсій з 01 грудня 2018 року(продовження)

В ПУНКТІ ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН, АГЕНТСЬКОМУ ПУНКТІ НАДАЮТЬСЯ НАСТУПНІ ПОСЛУГИ

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯ ЗАЛОМ ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ ГРОМАДЯН (СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР)

Веб-портал Пенсійного фонду України - сервіс без черг та зайвих витрат

Пам’ятка для користувача Веб-порталу

ПІДКЛЮЧИСЬ ДО НОВИХ ON-LINE МОЖЛИВОСТЕЙ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

СМС ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

Стоп - зарплатам “у конвертах”

ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ

ЕЛЕКТРОННЕ ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ – ПОСЛУГА ДОСТУПНА ДЛЯ ВСІХ ПЕНСІОНЕРІВ, ЯКІ Є КЛІЄНТАМИ АТ «ОЩАДБАНК»!

ЗВЕРНЕННЯ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ ПЕНСІЇ

ОБОВ’ЯЗОК ПЕНСІОНЕРА

НОВЕ В ПЕРЕРАХУНКУ ПЕНСІЙ

ПОРЯДОК ВИДАЧІ ПЕНСІЙНИХ ПОСВІДЧЕНЬ

Виправляємо помилки в персональних даних

Опитування громадської думки: Чи знайомі Ви із сервісами Пенсійного фонду України?

ГРАФІК  прийому громадян в пунктах обслуговування  громадян працівниками Білоцерківського відділу обслуговування громадян №1 (сервісний центр)  управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

Агентські пункти прийому громадян

Графік роботи відділу з обслуговування громадян (сервісний центр)

ГРАФІК проведення особистого прийому громадян керівництвом головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

ГРАФІК особистого прийому громадян керівництвом Пенсійного фонду України та керівниками структурних підрозділів

Керівництво Київської обласної державної адміністрації (м. Київ, пл. Лесі Українки, 1)

Керівництво Міністерства соціальної політики України (м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10)

Зворотній зв'язок

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора